Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogyan fair ?

Figyelt kérdés

Ha a barátom látom, hogy messengerezik más nőkkel, mondjuk “ ártatlan” smileyk , nem sikerült más dologgal elkapjam, ezek régi ismerősök, stb régebbiek mint én stb .

A lényeg amit mondott, hogy nem bízik a kapcsolatunkban, emiatt beszél néha mással, mert én nem akartam bevállalni nyilvánosan a kapcsolatunkat egy hónap után, ami neki rosszulesett.

Az az érzése, hogy el fogom hagyni stb és emiatt még neha flörtöl más nőkkel.

Vélemények?

Igaza van?

Tényleg nem a férjem, a kapcsolatunkhoz főleg ő ragaszkodott , de attól még együtt töltjük minden időnket, tehát a valóságban együtt vagyunk.



2021. jún. 5. 20:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
29%
Ha nem fogadod el a tényeket, miert írsz ide?
2021. jún. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
48%
Tehát itt moat beismered hogy vagy 3 hete együtt jártatok és nem vállaltad fel. Ha együtt jársz valakivel igen vállald fel akár fb akár a családba akárhol. Az nem a mi bajunk hogy te rövid ismeretség után kezdtél el vele járni. Összejöttél vele ezt úgy is illik hogy akkor felvállalod. Nem akartad mert alig ismerted akkor minek jöttél vele össze?
2021. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
64%
Hany eves vagy?
2021. jún. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
36%

Rád én se alapoznék komoly kapcsolat.

Ha jó a szex folytassátok, de ne lássátok bele többet.

Ha az sem nagy szám, köszönjetek el.

2021. jún. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Én valahol megértem a kérdezőt. Attól, hogy nem posztolja tele a facebookot egy 2-3 hetes kapcsolattal, attól még a sráccal tölti minden idejét. Akkor mi a probléma? Mire fel flörtöl? Mert nem tett ki 2 hét után közös képet? Én meg pont, hogy ezeket a dolgokat tartom gyerekesnek, tini kategória. Hónapokig nem posztoltam az exemmel semmit. Oké, hogy kimondva már együtt voltunk, de még pár hét után mégsem ismertem 100%-osan. Mikor már úgy éreztem, hogy hosszútávon működni fog a kapcsolat, akkor tettem ki 1-2 képet. De szerintem 1 kezemen meg tudom számolni, mennyit posztoltam magunkról, mégis 7 évig együtt voltunk.

Szerintem kvara nem jogos a srác viselkedése és indoklása.

2021. jún. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi 15 ös én is attól féltem, hogy túl korán posztolom ki, végül szakítunk esetleg, és utana mindenki engem röhög, hogy vége a nagy szerelemnek
2021. jún. 5. 22:24
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel nincsen semmi gond. Ha azon kívül, hogy nem posztolsz és nem teszed ki rögtön, hogy *kapcsolatban *, de nyilvánosan felvállalod, fogod a kezét, beszélsz róla a barátoknak, családnak, akkor egy büdös szava nem lehet a pasidnak.

Az viszont nagyon nem korrekt, hogy az online térre hivatkozva flörtöl. Nemigazán flörtölnék másokkal, ha igazán akarnám az adott embert, akivel pár hete együtt vagyok. Elvégre rózsaszín ködben vagyok olyankor, vagy miaszösz... Én a helyedben ejteném őt inkább.

2021. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Család előtt fel volt vállalva
2021. jún. 5. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!