Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve vagyunk együtt, fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyunk együtt, fél éve gyakorlatilag nincs közöttünk testiség. Nagy a baj?

Figyelt kérdés

3 éve együtt, 2 éve közös haztartaeban. Egy időben nagyon sokat vitázunk, és nagyon fájó dolgokat vagtunk a másik fejehez. Ez nálam odáig vezetett, hogy nem nagyon tudom már vele elképzelni a szexet. A külsejével meg vagyok elégedve, csak valahogy nem tudok érzelmileg vagyni ra. Ha kozeledik, ideges leszek.. Eleinte a szexre sem vágytam, most mar kezd ismét felebredni a vagy, de nem hozzá kötöm, hanem belőlem fakad. Harmadik személy nincs a képben, legalábbis részemről.


A hétköznapokban a vitákat leszamitva egészen jól erzem magam mellette, sokat igénylem hogy hozzábujhassak. De a nemi vágyamat nem ébreszti fel.


Mi a baj velem? Velunk..? Szeretem őt, és jó lenne megmenteni a kapcsolatunkat.


Valaki járt már hasonló cipőben? Mit lehet tenni?


2021. jún. 6. 22:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
Ez valami troll kérdés?
2021. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Leszoktatok a szexről. Hát szerintem elég nagy a baj.

Valószínű a fájó dolgok még most is közétek állnak, szőnyeg alá söpörve, mérgezve. De az is lehet, hogy tényleg leszoktatok róla. Nem tudom, vissza lehet-e fordítani. Nálam amikor ilyen volt, nem lehetett visszafordítani. De olyankor én már nem szerettem a páromat.

2021. jún. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, úgyhogy halas lennék, ha normális válaszokat kapnék.
2021. jún. 6. 22:12
 4/18 A kérdező kommentje:
Ja, es ami lemaradt: ő 31/F én 29 leszek.
2021. jún. 6. 22:20
 5/18 anonim válasza:
100%

Nem kívánod már, nem hinném hogy valóban szereted ha szeretnéd akkor kívánnád és csinálnátok, de mint embert biztos szereted.

Szinte minden nap együtt vagytok és fél éve nem szexeltek? Ez komoly?

2021. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%

Ez ilyen. A szenvedélyes szerelem átalakul kötődéssé és szeretetté.

Ez egy kapcsolat általános dinamikája, csak általában ez tovább tart mint 3 év. Az hogy féléve nem szexeltetek, de mégis együtt vagytok azt feltételezi, hogy nincs rá igényetek éppen.

Amit az 5ös ír hogy "ha valóban szeretnéd... akkor kívánnád" egy baromság.

Ki mondta hogy nem lehet szeretni szexuális vonzalom nélkül? Anyádat se akarod megdugni jó esetben.

A szeretet és a szexuális vágy két külön lapra tartozik. A szenvedélyes szerelemnél esik ez éppen egybe, de ez pár évig tart csak utána átalakul ilyen formába.

Akik ezt örökké fent tudják tartani azok a mesehősök és a rom-komok szereplői.

2021. jún. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

6-os Egyáltalán nem képes mindenki elválasztani a szerelmet a szextől. Az meg nevetséges, hogy természetes lenne egy pár éves kapcsolatban, fiatalon az, hogy nincs szex.

A kérdező leírta, hogy a veszekedések elfajulása vezetett eddig, ami okozhat olyan csalódást, bizalom vesztést, ami megöli a szerelmet.

Szerintem beszéljetek róla, sőt akár párterapeuta is segíthet.

2021. jún. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ezen már énis végigrágtam magam, hogy nem lehet, hogy nem szeretem, es magamat is becsapom?

De arra jutok újra és újra, hogy szeretem őt. Valóban nem rózsaszín napszemüveges időket élünk, de ezen túl több olyan értéket fedeztem fel, ami nekem többet ér, mint a 2 méterrel a felhők fölött időszak "tökéletessége".


Tehát nekem nem lenne bajom ezzel a szeretette szelidult szerelemmel, de azért az, hogy nincsen szex, az gáz. Ő amúgy igényelné, egy időben próbálkozott, de megmondtam neki, hogy sajnos nekem nem megy. Így most már ő sem erőlteti..


Régen azért heti több alkalom is volt, de rosszabb idokben is 1.


Én meg sosem éltem át hasonlót, és nem akarom tragédiakent lefesteni ha valaki így jar, de ez akkor sem normalis, mivel nem közös megegyezés alapján, "érdeklődés hiányában" nincs szexualis kapcsolat.

2021. jún. 7. 00:26
 9/18 anonim ***** válasza:
45%

7, Ha a veszekedések elfajulása vezetett eddig, ami megölte a bizalmat és a szerelmet, akkor miért írja, hogy szereti és vágyik rá hozza bújhasson?

Nagyon el lehetek tévedve, mert én meg pont ezt hallom, látom, hogy mindenki erre panaszkodik. Eltelt x év és már nem olyan, mint az elején. Alább hagyott a vágy, ritkulnak a szexek. Nincs meg már ugyanaz a tűz, ami az elején.

Annak hogy csúnyán összevesznek lehetne szex is a következménye. Nem véletlenül van szavunk is rá.

Ettől függetlenül lehet igazad, nem ismerem őket, sem a helyzetet eléggé.

2021. jún. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem lehet, hogy a covid benne van? Utazzatok el valahova.


Amúgy nekem kicsit valani bosszú félélek is tűnik ez amit csinálsz, mert ha szereted és tudod, hogy vágyik szexre akkor legalábv leszophatnád, vagy kiverhetnéd neki vagy valami. Szóval ez, hogy nem csak magadtól vonod meg a szexet de tőle is és semmit nem teszel ami változtathat a nekem kicsit valami sértettségnek tűnik amibe beleragadtál.

2021. jún. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!