Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve vagyunk együtt, fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyunk együtt, fél éve gyakorlatilag nincs közöttünk testiség. Nagy a baj?

Figyelt kérdés

3 éve együtt, 2 éve közös haztartaeban. Egy időben nagyon sokat vitázunk, és nagyon fájó dolgokat vagtunk a másik fejehez. Ez nálam odáig vezetett, hogy nem nagyon tudom már vele elképzelni a szexet. A külsejével meg vagyok elégedve, csak valahogy nem tudok érzelmileg vagyni ra. Ha kozeledik, ideges leszek.. Eleinte a szexre sem vágytam, most mar kezd ismét felebredni a vagy, de nem hozzá kötöm, hanem belőlem fakad. Harmadik személy nincs a képben, legalábbis részemről.


A hétköznapokban a vitákat leszamitva egészen jól erzem magam mellette, sokat igénylem hogy hozzábujhassak. De a nemi vágyamat nem ébreszti fel.


Mi a baj velem? Velunk..? Szeretem őt, és jó lenne megmenteni a kapcsolatunkat.


Valaki járt már hasonló cipőben? Mit lehet tenni?


2021. jún. 6. 22:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
3 év után mi még kb a nyulak szintjén voltunk, de most 20+ éves kapcsolatban is heti 2-3 a minimum, pedig egyikünk sem kifejezetten szexorientált. Fiatalok vagytok, ha nem megy, most kell váltani.
2021. jún. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem egyszerűen döntsd el, hogy szexelni fogtok és kész. Kezdeményezz, mert ő már nem fog az biztos, azt elintézted a többszöri visszautasítással. Kezdeményezz, kezdjétek el, és menni fog. Tapasztalatból mondom. Nekem szülés után hónapokig semmi kedvem nem volt a szexhez. Nem a fáradtság miatt, hanem a hormonok. Pedig amúgy nagyon aktív vagyok szexuális téren, nekem a napi szex az kb. alap, de akkor ha csak rágondoltam is, a sírás kerülgetett. De azért is belementem, ha ő kezdeményezett, és már csak azért is kezdeményeztem én is, akkor is, ha nem volt kedvem, mert tudtam, ha most megengedem magamnak ezt a "luxust", hogy nem szexelünk pár hónapig, akkor utána baromi nehéz lesz visszahozni az intimitást a kapcsolatunkba. Szóval én mindig fogadtam a közeledését, és rendszeresen kezdeményeztem én is, és nem volt olyan alkalom, hogy közben ne jött volna meg a kedvem hozzá. Akkor is élveztem végül a dolgot, ha tényleg úgy álltam neki, mintha a fogam húznák. :D de persze, ha vannak benned sérelmek, amik nagyon bántanak, akkor azokat beszéld meg vele. 28/N
2021. jún. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
68%
3 év folyamatos veszekedés nem igazán párkapcsolat, bármivel is áltatod magad.
2021. jún. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
54%
De minek vagytok egyutt? Tok feleslegesen foglaljatok a masikat.
2021. jún. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Igen.Nagy a baj!

Leülni megbeszélni hogy folytatjátok e ezt a kapcsolatot.Ajánlom hogy kizárólag erre a kérdesre öszpontosítsatok es ne fulladjon vádaskodásokba a beszélgetés.Ami megtörtént,azon nem változtathatsz,ha egymás fejéhez vannak vagdosva múltbéli dolgok.

Ha mindketten határozottan folytatás mellett döntetek,akkor irány a párterapeuta!!

2021. jún. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha nem beszélitek meg ami zavar akkor ez odáig fajul, hogy szétmentek. A szex alapja a kapcsolatnak, ahogy az őszinte kommunikáció is és nem élek fél évig együtt a haragommal és a sértettségemmel meg valakivel akire haragszom és csak felidegel...tessék megbeszélni.
2021. jún. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek, hogy időt szakított a válaszra. :)


10-es válaszoló, ezt te se gondoltad komolyan. :D

2021. jún. 7. 21:22
 18/18 anonim ***** válasza:
Aranyos, hogy megköszönted! Mit fogsz csinálni? Mert te is tudod, hogy baromi nagy baj van, azt már neked kell tudnod, hogy veled, vagy veletek..
2021. jún. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!