Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim azzal büntet, valamiér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim azzal büntet, valamiért, hogy megvonja tőlem a testiséget. Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Semmi rosszat nem tettem, sokszor már úgy érzem, hogy direkt csinálja (esküszöm ezzel szórakoztatja magát), esetleg heti 1x jó vagyok, akkor van szex, a többi nap meg elkerül. De hiába mondom neki, hogy ez engem zavar, ő így se változtat rajta. Most komolyan normális az ilyen?

2017. júl. 9. 18:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont fordítva szokott lenni :DDD
2017. júl. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen általában fordítva szokott, viszont nálunk ez a helyzet...
2017. júl. 9. 18:33
 3/18 anonim ***** válasza:
59%
Szadista jellem én is az vagyok de nem is engedek senkit közel emiatt
2017. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Vicceltem kedves ember vagyok csak pont amiatt vagyok kegyetlen nèha mert egyedül akarok lenni
2017. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik leggyerekesebb kapcsolati játszma, bármelyik oldal is kövesse el.


Az ilyen játszmahelyzetből feltétlen ki kell lépni, és ha nem megy, akkor a kapcsolatból is

2017. júl. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
nekem is volt egy hasonlo pasim, szinte kerlelni kellett hogy szexeljunk.. egyutt is eltunk.. aztan mikor elhagytam egy masik ferfiert. szerelmes lett es mar evek ota nem hagy bekjen.. keruld el az ilyen beteg pasikat szerinte, . a szex az orom, nem pedig bun..
2017. júl. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, elég sok nő szenved attól, hogy nincs elég szex.
2017. júl. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A szex nem a büntetés-jutalmazás eszköze egy kapcsolatban, nem akkor adjuk, ha a másik jó volt, és megvonjuk, ha rossz


Ennek egyébként semmi köze ahhoz, hogy alapban mennyi szex van, akkor is rossz eszköz, ha egyébként napi 2, aztán jön a bünti, és akkor 0 (ahol kevés a szex, ott általában nem emiatt a bűntetés miatt kevés, hanem eleve).

2017. júl. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nincs többre igénye és ezzel leplezi.
2017. júl. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne hogy játszmázik? Nem lehet hogy csak ennyire van igénye?
2017. júl. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!