Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz egy esküvő a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz egy esküvő a párom családjában idén, azon a helyszínen ahol a miénk is lett volna jövőre,(még nem élünk együtt ezért eltoltuk) viszont én így nagyon rosszul érezném magam az esküvőn, bunkó lenne ha megmondanám a páromnak hogy nem mennék emiatt?

Figyelt kérdés

2021. jún. 7. 06:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Igen, bunkó vagy és borzasztóan gyerekes is. :)
2021. jún. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert sugárveszélyes lesz azután hogy megtartják ott a lagzit? Vagy miért nem? Nem is terveztetek lagzit még, azt meg is kell élni.
2021. jún. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem, csak eltoltuk az esküvőt és nem tudom mikor lesz, mert vőlegényem szerint korai, pedig eljegyzés után 2 év múlva lett volna az esküvőnk, csak szar érzés lesz úgy elmenni hogy én már a miénket szerveztem, és ugyan ezt a helyszínt kb 2 hónapja foglaltuk le, és hogy a miénk mikor lesz ki tudja, azt mondta még ráérünk vele bőven, de lehet igazatok van, elmegyek az esküvőjükre majd iszok egy kicsit és jó kedvem lesz,
2021. jún. 7. 07:01
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ezen az esküvőn gondolkoznék, hanem a kapcsolatotokon!

Valami komoly kommunikációs és időzítési probléma van köztetek. Hogy jutott eszetekbe az eljegyzés, meg esküvő, ha még együtt sem éltek?

A sorrend együttélés, eljegyzés, esküvő szokott lenni. A párodnak ezek szerint eszébe sem jut még nősülni, ez hogy nem tűnt fel az esküvő helyszínének lefoglalása előtt?

2021. jún. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne szervezd az esküvődet, ha egyedül állsz ennek tervével.

Nektek nemigen kész egyhamar. Ő mondta, szerintem érthetően.

2021. jún. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h viccből jegyzett volna el.
2021. jún. 7. 08:00
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok egy pár, hány évesek vagytok, illetve miért nem éltek együtt?
2021. jún. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az eljegyzés egy nagy semmi. Ismerősömnek 8 éve kérték meg a kezét. Azóta sem házasodtak össze, mert a srác szerint ráér.

Együtt sem éltek, de azért te már esküvői helyszínt foglalgatsz. Nem is ismeritek egymást, de te hozzámennél. Agyam eldobom.

2021. jún. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

Mi is ugyanígy voltunk, és nem akarok vészmadár lenni (főleg, hogy két különböző szituációról van szó), de szétmentünk.


Az volt a sztori, hogy exem és öccse nagyon különböző emberek. Az apjuk egy bántalmazó volt, az anyjuk sem mintaanya, de az öccse folyamatosan azon munkálkodott, hogy kitörjön ebből. Míg exem csak sajnáltatta magát, és mivel túlzottan empatikus vagyok, sok éven keresztül be is dőltem neki. Mindkét srácban vannak amúgy erőszakos, uralkodó vonások, csak az a különbség, az öccse nem mindig a sült galambot várja, hanem ért is valamihez.


Na, az öccse eljegyzett egy 17 éves lányt (mondjuk azóta el is vette), hát exemnek csak erre fel jutott az eszébe az eljegyzés. Mégis igent mondtam, ami hülyeség volt együttélés nélkül, de azt hittem, összeszedi magát, meg akar állapodni, stb. (Oké, szakításnál kapálózott értem, alig engedett kilépni a kapcsolatból, de az nem ugyanaz.) Náluk is minden hamarabb volt, a lány szinte mindent megkapott csettintésre, amikről én hosszú ideje álmodoztam, és ki is mondtam.


Köszönöm szépen, a szakítás volt életem egyik legjobb döntése, ha nem a legeslegjobb!


Nem tudom, nálatok mi a szitu, de beszéljétek meg. Hátha nálatok még lehet jó.

2021. jún. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a hiszti egy kb 18éves kamasznak mondható lánytól elmegy... ha felnőtt ember vagy, akkor meg szállj már kicsit magadba....


1, mi a bánatnak eljegyzés, esküvő, ha együtt sem éltek, szinte nem is ismeritek egymást?!


2, azért mert ti határozatlanok vagytok, más mondja le a saját nagynapját, vagy tegye át máshova miattatok?! Vicc


3, és akkor mi van, ha ugyan ott tartjátok?!


Ez a felfogás elég vicces

2021. jún. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!