Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak én siettetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak én siettetem az elköteleződést?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyunk együtt a barátommal, most fogunk végezni az egyetemen, valószínüleg mindketten megyünk mesterszakra, 21évesek vagyunk.

Egyik barátnőm (21 éves) meghívott az esküvőjére, ahova jön a barátom is, bár nem volt túl lelkes.

Most döbbentem rá, hogy én is vágyom már a szorosabb elköteleződésre. Én részmunkaidőben dolgozok az egyetem mellett, a barátom a családi cégükben van. Van egy saját lakása, ami üresen áll, mivel egy másik városban laknak, és ott is van a vállalkozás.

A szüleim idősek voltak amikor születtem, anyukám 43, apukám 55, ő már nem is él, és én fiatalabb koromban szeretnék családot (28-30 körül)

Szerintetek reális elvárásaim vannak? Mennyi időt várjak a barátomra az elköteleződés kapcsán?



2021. máj. 31. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A 2 év nem kevés. Viszont még nagyon fiatalok vagytok megállapodni. Szerintem.
2021. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Le kell ülni megbeszélni, kinek mik a tervei. Az a baj, hogy manapság a 30-as férfiak sem akarnak elköteleződni, nem hogy még a fiatakabbak.
2021. máj. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
mennyit éltetek együtt, mennyire vagytok kompatibilisek a hétköznapokban, mennyire biztosak és mennyire egyeznek a jövőbeli terveitek? amíg ezekre nincs megnyugtató válasz, addig nem kell sietni.
2021. máj. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak hétvégente találkozunk, péntek délutántól vasárnap kora délutánig. 2 éve vagyunk így
2021. máj. 31. 15:18
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan ne akarj még hozzámenni! ÉLjetek együtt előtte mindenképp.
2021. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
naa, akkor nagyon sok mindent nem tudtok még egymásról. cuccoljatok össze, egészen más, mint csak másfél napig együtt lenni.
2021. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%

Tökéletesen időben vagytok. 28-30 évesen családot alapítani egyáltalán nem korai, addig pedig van még legalább 7 éved, abba bőven belefér még az együttélés, házasság kiélvezése kettesben akkor is, ha nem most rohantok bele mindenbe.

Ha van rá lehetőségetek, jó időben vagytok összeköltözni, de szerintem házasodni bőven ráértek akkor, ha már teljes állásban dolgoztok, és végeztetek az egyetemmel.

2021. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A barátom még 2 évig ( mesterszak végégig) nem tervez még összeköltözni velem, úgyhogy most ezt kell elfogadnom. Nagyon szeretem és jól kijövünk, évi 2x veszekszünk csak 4 év után tervezne egyáltalán összeköltözni. Utána meg ki tudja mennyi idő telik el.
2021. máj. 31. 15:23
 9/12 anonim ***** válasza:
97%
Persze, hogy jól kijöttök, mert szinte nem is találkoztok. Ne haragudj, de ez édeskevés. Miért nem akar összeköltözni, ha van lehetőség? Az én baráti körömben mindenki szenved ahol ANYAGI okai vannak annak, hogy nem tudnak összeköltözni. Nálatok nincs ilyen. Én kb.20-21 voltam amikor 6 hónap ,,járás" után összeköltöztem a barátommal, teljesen természetesen jött, mindketten iszonyatosan vártuk. Szerintem nem túl biztató jel, hogy 2 év után még csak tervben sincs a barátodnál a költözés.
2021. máj. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

Ha szereted elfogadod. Szerintem, előbb összefogtok költözni. Nyugi. Ne a 21 éves barátnőd sorsa lebegjen a szemed előtt.

Ha viszont te ,az általa mondott 2 évet nem tudod kivárni , akkor hagyd ott. Kényszeríteni nem lehet, hogy márpedig költözzön össze veled.

2021. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!