Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyóssal való probléma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyóssal való probléma, hogyan oldható ez meg?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk vőlegényemmel, az esküvőnket szervezzük.

Mivel az esküvő ott lesz ahol ők laknak, vőlegényem azt szeretné, hogy majd béreljek esküvői ruhát helyben.

Én több helyen is megakartam nézni és szerintem ez nem olyan egyszerű dolog, de ő úgy gondolja, hogy majd az anyósommal elmegyek, de én a saját anyukámmal akarok, hisz mindig elterveztem, hogy majd anya-lánya programként segít kiválasztani a megfelelő ruhát.

Szüleim 450 km-re laknak, így anya nem tud csak úgy lemenni, hogy nézelődjünk.


És nem értik meg, hogy nekem ez fontos és hogy én anyával akarom ezt nekem ez szent.


Ami zavar még, hogy a szülei mindenhova jönnek velünk, az étterembe megbeszélni a dolgokat, a díszítőhőz és az összes szolgáltatóhoz és úgy érzem, mintha mi ezt magunktól meg se tudnánk beszélni...


Zavar az is, hogy akárhova megyünk kirándulni párommal mindig fel kell hívni a szüleit, hogy megérkeztünk, majd ha indulunk haza.


Ha a vőlegényem eljön hozzám(szüleimhez) akkor is mindennap telefonál velük és sokszor írkál nekik messengeren és engem ez úgy idegesít...


Nem jön sok időre, hisz ő h-p-ig dolgozik, ált. én megyek több időre, mert nekem csak csütörtökig van suli, de ő nem bír ki 2 napot, hogy ne pötyörésszen.


:((((((


Szomorú vagyok, mikor azt mondja, hogy ő úgy várja, hogy összeköltözzünk, mert én ezt nem tudom elképzelni, hogy ő most ezt tényleg várja, mert annyira a szüleihez van nőve.


Ami még zavar, hogy olyan településen szeretne élni, ami az országban talán majdnem a legrosszabb. Mind gazdasági, mind biztonsági szempontból, de legalább a szülei, testvérei közel élnek.


Tudom nem ez számít, nekem az a lényeg, hogy nyugodt, békés, boldog életünk legyen, nem a pénz a lényeg. Csak kezdek kicsit aggódni, hogy ez így tényleg biztos jó lesz -e.


:((((



Én tényleg őszintén nagyon szeretem őt! És ő is engem tudom! :( csak már idegesít ez az egész, szeretném, hogy mi legyünk kettesben, hogy azt lássam, hogy boldog velem mikor mi úgy ketten vagyunk, tényleg csak ketten. ://///


És az a rossz érzés van bennem, hogy hiába mondja, hogy készen áll valójában nem áll készen.


Két év múlva lenne az esküvőnk amúgy.:)


Tényleg nagyon harcolunk egymásért és szeretjük egymást, másfél éve tart ez a távolság és kicsit nehéz elfogadni ezt a helyzetet!:(



2020. nov. 20. 22:45
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
18%

Milyen nemzetiségű a pasid?

Mo-on belül van 450 km-es távolság?

2020. nov. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
83%

"Két év múlva lenne az esküvőnk amúgy.:)"


Ez nem elírás? Mit kell két éven át szervezni egy esküvőt?

Addig még szakítás is lehet. :-))))

Meg két évre előre azon vitáztok, hogy melyik városban bérelsz majd esküvői ruhát?

És miért fontos a vőlegényednek, hogy az ő városában bérelj? Autóval simán el lehet vinni, annyi, hogy akkor hátul már csak egy ember tud ülni.


Azt, hogy a szülei jönnek veletek pl. étterembe megbeszélni a dolgokat, én nem érzem visszásnak. Ha nem beszélnek nagyon bele, ha alapvetően meg tudjátok valósítani, amit szeretnétek, miért baj ez? (Az más kérdés, ha rátok erőltetik a maguk elképzelését.)


Ha naponta egyszer felhívja a szüleit, abban nincs semmi rossz. Ha bármilyen utazásnál felhívja őket, ha megérkeztek, azt se tartom túlzásnak.


Az viszont hiba, ha olyan helyen raknátok fészket, ahol nincs munkahely vagy rossz a közbiztonság. Csak gondolom, ebből nem engedne a vőlegényed.

2020. nov. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
95%

Ha két év múlva lenne az esküvő, akkor nem most kell ezeket megbeszélni.


Előbb annak lenne ideje, hogy mindketten úgymond felnőjetek, költözzetek össze, ismerjétek meg a másikat együtt lakva. Ha ez jól megy és még mindig akarjátok, akkor kezdjetek esküvőt szervezni.

2020. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
78%

1-re:

Győr-Nyíregyháza 401 km vasúton, és Győr-Sopron kb. 85 km. Tehát nagyon az ország két csücske, de lehetséges.

2020. nov. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk áprilisban lesz, kb a helyszín meg a fotós van meg eddig... és őszintén szólva annyira nem izgulok, úgyis lesz majd vki meg vmi mindenre :D sztem túlpörgitek ezt az egészet, sztem inkább kicsit meg kéne próbálnotok közösen együtt élni, távol a szülőktől, hogy megnézzétek, passzoltok-e egymáshoz ilyen téren is. Férj és feleség lesztek, együtt kell majd élnetek, tavkapcsolat mellett mennyi lehetőségetek volt ilyen oldalról megismerni a másikat? Bármilyen anyós téma rendezés előtt sztem ezt kellene első helyen kezelnetek, mert abból nagyobb gond lehet hosszú távon, ha nem tudjátok tolerálni egymás hülyeségeit.
2020. nov. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim válasza:
90%
Igen, mindenképpen próbáljátok ki az együtt élést! Ha befejezted a sulit, akkor fél évet minimum próbáld ki milyen életed lenne vele. Meglátod működne-e vagy sem. Egyébként nem csinál a pasid nagy túlzásokat, ha a szülei egyébként nem szólnak bele. Viszont ha 2 év akkor a ruháról meg ilyenekről teljesen felesleges beszélni, majd másfél év múlva előveszitek a témát. Neki van jó munkahelye, jó környéken él mégha rossz a régió is? Lehet ám elszigetelődni a bajtól bárhol az országban, viszont ha neki nem tűnik fel, hogy 2 kaszás cigány a szomszédja, mert így nőtt fel, abból lehet baj. Plusz ülj le vele és mondd el azt neki, amit itt leírtál.
2020. nov. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem nem áll készen szerelmi kapcsolatra, ha így össze van nőve a szüleivel, te pedig teljesen önálló vagy. Alig találkoztok, de azt is meg akarja szabni, azalatt mit csinálj...

Mennyit vagytok együtt?

2020. nov. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
74%
7-es tévedésben vagy: a kérdező akarja megszabni a vőlegényének, hogy ha náluk van, mennyiszer beszéljen vagy üzenjen a szüleinek.
2020. nov. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
95%

Nekem kicsit az egészírásból úgy jön le, hogy mindektten gyerekek vagytok még, legalábbis gondolkodásban biztosan.

Ha két év múlva lesz az esküvő, tényleg nem kell még ilyeneken stresszelni. Nem tudtok összeköltözni? Tényleg látnátok, hogy működik-e a dolog, ha folyamatosan együtt vagytok, csak így belevágni szerintem elég kockázatos, főleg, hogy ezek a dolgok máris zavarnak téged, és ilyen problémáid vannak máris.

2020. nov. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
88%
Miert is tervezitek az eskuvot tavkapcsolatban? Fejezd be a sulit, koltozzetek ossze, eljetek egyutt legalabb 1-2 evet, es utana majd meglatod hogy erdemes e tobb milliot kilokni egy eskuvore. En ebbol egyebkent ugy latom hogy nem, orokke csak masodik leszel a szulei mellett.
2020. nov. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!