Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Kiszeretést" okozhat ez az ok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Kiszeretést" okozhat ez az ok?

Figyelt kérdés

Vékonyan ismerem meg barátnőm, egyszer kicsit elhízott de utána leadta.


Majd valamiért nem foglalkozott az egészségével. Mára már pajzsmirigy baja van, de ez megelőzhető lett volna . Belátni nem látja be hogy változtatni kell mostmar..

Ezek miatt már nem azt erzem mint eddig, hogy ijyelett,normális ez?


Mivel alacsony ezért nagyon látszik rajta a plussz .


2021. jún. 7. 14:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%
10# Mert te ezt tudod. Talán saját tapasztalat?
2021. jún. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%

[link]

A túlzott táplálkozás sehol sem szerepel az okok között, pedig több oldalt is megnéztem mert nekem is pm gyanúm van,és a családban anyai ágon szinte minden nőnek volt. Kinek alul, kinek túlműködés.

2021. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
35%
11. A közvetlen környezetemben pl húgom legjobb barátnője, vagy anyum munkatársai között láttam sok ilyet, akiket jobban ismerek.
2021. jún. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%
De nem vagy orvos, nem tudod az okát. Akinek hajlama van rá, normális táplálkozás mellett is előjön. Akinek nincs, annak meg nem.
2021. jún. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

Nem hiszem, hogy csak a kapcsolat elején fontos, hogy valaki szép, vékony legyen. Lehet mondani sok mindent, amivel meg lehet védeni azokat, akik nem tesznek az ellen, hogy hogy néznek ki de alapvetően a férfi akkor is vizuális és ha nem fogysz le lehetsz te akármilyen kedves, aranyos és szülhettél neki egy focicsapatot is mert keresni fog egy csinos, vékony kis nőt.


N

2021. jún. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
91%
Megelőzhető lett volna a pajzsmirigybetegsége? Mégis hogy?
2021. jún. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
18%
Vékonyan. Gondolom már akkor sem 50 kg volt.
2021. jún. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a kapcsolat elején fontos, hogy tetszünk egymásnak. De ha a párod bármiért olyan szakaszba kerül, hogy épp nem érzi jól magát a bőrében, normálisan nem rögtön menekülőre kell fogni, hiszen ő még az az ember, akibe beleszerettél és biztos akadnak olyan értekei a testén kívül, és annyi közös élmény, belefeccölt idő és energia, amik miatt még arra billen a mérleg, hogy érdemes mellette maradni. Aztán meg senki nem marad ugyanolyan és nincs folyton toppon.
2021. jún. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt megkérdezhetem, hogy itt az egészséges táplálkozás nálad a fogyókúra szinonímája? Mert nekem pl. hasimotom van (pajzsmirigy alulműködés előszobája), és én azóta hízok, mióta “egészségesen” étkezem és sportolok.


De anyum is pajzsmirigy beteg, egészségesen étkezik és heti 3x tornázik. Ennek hatására szerintem már nem is 80 csak 70 kiló (158 cm-hez) kb. 10 év alatt.


Szóval csak kérdezném, hogy amúgy, ha a barátnőd kövér marad, de egészségesen él, akkor az gond lenne?


Mert ha nem, akkor járj te vásárolni (vagy közösen), ès kezdjetek el egészségesebb dolgokat vásárolni, kezd el egészséges nasikat sütni, édesség helyett vegyetek gyümölcsöt, otthon vágjatok fel nasinak zöldségeket (uborkát, répát) és mindig legyen egy pohárba kirakva, nézz egészséges és változatos ételeket és kérj olyat ebédre, és szép fokozatosan ez változni fog 10-20 év alatt valamit fogyni is tudtok, ha úgy adódik.

2021. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
76%
Kedves jól tájékozott 17-es, arra próbálunk diszkréten célozni, hogy az elhízás nem rizikófaktora a pajzsmirigybetegségnek.
2021. jún. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!