Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ijednétek ettől meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ijednétek ettől meg? Miért csinalja ezt velem?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem valakivel, mind2en foglaltak vagyunk. Csak amiatt vagyunk együtt. De egyre furcsább. Be kell számoljak neki, hogy a férjemmel mikor fekszek le, tudni akar róla, ha gondol egyet akkor direkt arra megy amerre nekem van dolgom, volt hogy házhoz jött csak úgy... Aztán elkezdett valaki zaklatni amiről tudott és mondta biztos a férjem, csaladtagom, barátnőm. Kiderült, hogy ő volt az, tesztelt, hogy tényleg nekem ő kell e. Családja, gyerekei vannak. 5 hónapja tart a viszony, az utóbbi hónapban lett ilyen.
2021. jún. 7. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon megijednék. A hideg is kirázott. Lehet be fog kavarni a családi életedbe, vagy tönkre tenni. Félelmetes belegondolni, hogy ezek köztünk járnak és sokan jó embernek tarthatják őket.

Ez a pasi véletlenül nem harmincas és nem iszonyúan helyes?

2021. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Beteg ez, dobd ki!
2021. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hülye voltál, hogy ilyenekről beszámoltál, már akkor gyanús lehetett volna. Igen, lehet, hogy baj lesz, de te csináltad.
2021. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert talán pszichopata a csávó?

Költői kérdés volt..

2021. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az exem ugyanez volt. Komplett elmebeteg. Mielőtt összejöttünk, szeretője volt évekig egy házas nőnek, és ugyanezt nyomatta vele. A nő végül dobta, pont azért, mert úgy viselkedett az ember, mintha ő lenne a férje. Na akkor indult az igazi balhé. Éjjel-nappal zaklatta, hivogatta otthon, a mobilján, a munkahelyén. Hivogatta a családtagjait, leveleket dobált be a postaládába, követte a nőt mindenhova. Fenyegetőzött, leszorította az úton kocsival, meg ilyenek. Szóval kösd fel a gatyát, készülj a legrosszabbra.
2021. jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod akkor átveszem tőled, nekem nincs mit veszítenem.
2021. jún. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Háát ez...

Tudom, hogy álszent vagyok mert nincs férjem, szóval pofátlanság tanacsot adni meg ítélkezni, de szerintem ha 2-3 hét alatt nem tudod lekoptatni a fickót akkor mondd el a helyzetet otthon.

Igazából azonnal elmondanám ha ebbe a szituba csöppennék (már ha valaha belekerülnék) de más faszával nem akarom verni a csalánt.

Azt viszont érdemes figyelembe venned, hogy a szeretőd valószínűleg a disszaszociatív személyisegzavar egyik ága ("szociopata/pszichopata/nárcisztikus") vette birtokba az elméjét. De emiatt te, a csaladod, az ismerőseid potenciális veszélyben vagytok.

2021. jún. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy miért nem a férjeddel próbálod helyre hozni a kapcsolatotokat, és miért kellett belemászni egy olyanba amiből az derül ki a leírás alapján, hogy a pasinak mentális betegsége van csak nem akartam ilyen konkrétan írni, mint hetes, de mivel nem bántott így sanszos hogy nárcisztikus csak vagy a rosszabbik, hogy szociopata, vagy szimplán zaklató típus.


Így elképzelhető, hogy nem fog titokban maradni a félrelépés, ez egy dolog lenne, ha nem lenne ilyen a pasi, de így, nem csak neked nehéz, hanem a családodnak is ebben a helyzetben és az ő családjának meg pláne, a gyerekének lesz a legnehezebb.

2021. jún. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha van bizonyíték akkor kérj ellene távolságtartásit. 8-as vagyok.
2021. jún. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!