Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én őrülök meg attól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én őrülök meg attól, hogy a pasim nem hajtja le maga után a wc deszkát?

Figyelt kérdés
2021. jún. 7. 20:40
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
86%
Elsőre nyomtam és nő vagyok. Ahogy ő fel tudja hajtani én is letudom. Nem kellenek felesleges viták, van elég baja mindenkinek.
2021. jún. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
87%
Nekem jó érzés, mert tudom, hogy itthon van! Nem agyatlan nőként nyomtam az előre.
2021. jún. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
90%
Én ülve pisilek :)
2021. jún. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fedelet is lehajtjuk mindketten, kimondatlan szabály, mert a kutya itatókútnak használná :D Ha mégsincs lehajtva, hát kibírjuk, de az ritka.
2021. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
89%

Uh, kérdező, sose legyen komolyabb problémád a férfiakkal! Szívből kívánom!

(ha ennyire zavar a vécédeszka-kérdés, használjatok pottyantósat, tessék, probléma megoldva)

2021. jún. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
84%

Nem idegesít, de rászóltam már a lányom pasijára, hogy úgy hagyja ott, ahogy találta.

Ha tiszta, tisztán ha szaros, szarosan, ha lehajtva, akkor meg lehajtva.

Sokféle okból én is ülve pissantok, és nincs szerződésünk, hogy utána hajtogassam az ülőkét.


F

2021. jún. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
86%

Az elsőre nyomtam és nő vagyok. Én tuti nem fogom magam után felhjtani. És nem halok bele plusz egy mozdulatba, hogy lehajtsam, h fent felejtette.

Egy ideig megbeszéltük, hogy a fedelet is mindig lehajtjuk, de kinek van arra kedve meg ideje. Lehet, hogy nem higiénikus, de így legalább mindkettőnknek fele-fele hogy kell-e a deszkával cisnálni valamit ha wc-re megyünk

2021. jún. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
57%

Kit érdekel a buditető?

Erről birtál kiirni egy kérdést?Ez komoly?

Vágjátok hosszába ketté baz+!

Vagy építtes még egy budit tetővel, vagy nélkül!

Eszem megáll

2021. jún. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
97%

Ez ugyanaz mint az autó ülés, mindenki állítsa be magának, ahogyan kényelmes, biztonságos! Egyébként egyedül élő pasiként, ülve pisilek, hogy ne csapjam szét a sárga cseppeket.

Gondolom azt meg nem takarítod, miképp a wc deszkát sem, ha bacis lesz tőle a kezed...

2021. jún. 8. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
90%
Én mindent rendszeresen takarítok, de a baci az baci. Gondolom a férfiak nem takarítják le minden pisilés után. Ahol egy helyiség a fürdő és a wc még okés is, de olyan hervasztó, hogy hajtsd le, majd tarppolj át kezet mosni ha nem épp most takarítottál, majd menj vissza pisilni, majd ismét kezet mosni. Nekem minden vacaktól folyásom van, nem hiányzik még ez is hozzá.
2021. jún. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!