Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen deszkát vegyek?

Milyen deszkát vegyek?

Figyelt kérdés
Kb 160cm magas vagyok, 40kiló, 37-es a lábam. Kezdő gördeszkás vagyok,illetve gurulni már elég stabilan tudok, kanyarodás is rendesen megy. Eddig a régi tescos(!)deszkámat használtam de az nem valami jó, és szeretnék egy normálisat is amit tudok magammal vinni mindenhova. Kb 35000 forintot tudnék rászánni. Inkább csak mennék vele sima úton. Előre is köszi a válaszokat.

2021. márc. 31. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:
76%

Szia.


Az attól függ, hogy mire akarod használni. A gördeszkázásnál sok kategória létezik. Előbb szűkítsd le kicsit, hogy mit szeretnél csinálni deszkázáson belül. Én pl.: longboardozok... Ezen belül is több kategória van. Javaslom előbb ezt tisztázd... A súlyod magasságod és lábméreted nem igazán számít a te korodban.

2021. márc. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!