Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én őrülök meg attól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én őrülök meg attól, hogy a pasim nem hajtja le maga után a wc deszkát?

Figyelt kérdés
2021. jún. 7. 20:40
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
96%

"😀 sok hülye pasi gondolom agyatlanul nyomtatok az elsőre 🤣🤣"


Nő vagyok, és azért nyomtam az elsőre, mert engem nem idegesít (mint ahogy a páromat sem, ha én lehajtva hagyom), te viszont nem írtál ki olyan opciót, hogy "engem nem idegesít, de biztos nem te vagy az egyetlen a világon, akit igen".

2021. jún. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
100%
Mi a fedöt is lehajtjuk, igy ebböl nincsen gond.
2021. jún. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
89%

Akik a bacikat mondjak: sokkal tobb baci van a torolkozotokon, ami ott log a furdoszobaban mindig felig vizesen egy hetig, mire lecserelitek.


Az ember hozza van szokva az ot korulvevo mimroorganizmusokhoz, szuletese ota vele van az immunrendszere, ami megvedi toluk magat. Nem kell csiramentes kornyezetben elni, mert az immunredndszered visszavesz a teljesitmenyebol stimulacio hijan, es ha kimesz az utcara, rogton beteg leszel.

2021. jún. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
75%
#7: Először letépsz egy darab WC-papírt, azután fogod meg a (vele) a deszkát. Nem fordítva.
2021. jún. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 Csendharmat válasza:
0%
Nagyon béna a kérdés. Nem a deszka, hanem a tető lehajtása a feladat. Nem arról van szó hogyan szoktad meg, hanem arról hogyan egészséges.
2021. jún. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Hellótok!


FFi vagyok ülve intézem a folyóügyeimet otthon.

A bacilusfóboknak: Sokkal nagyobb esélyetek van hüvelyi, húgyuti fertőzést összeszednetek, ha rossz irányba töröltk, vagy nem használtok mindn törlés után új papírt, illetve, ha tangát használtok - ami ide-oda mozog a végbél és a hüvely/húgyút között, jó bevágva közel az érintett szervekhez. De a divat, az divat... :)

Nem hiszem, hogy a ülődeszka, vagy a fedél megfogása lényegesen befolyásolná az ember kezére kerülő baktérium mennyiséget.

Az egész problémát olyan felfújt hisztinek tartom. Egy rémálom lehet a ffinak, hogy állandóan ilyen - szerinte piti - ügy miatt álljon a bál rendszeresen.

2021. jún. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 sz.imi ***** válasza:
100%
Csak ennyi a problémád? Szerintem van más is.Piszkælódsz szurkælódsz,egyre nehezebben viseled el a f@szsægait.Az a helyzet,hogy pasi létemre leülök a fajanszra,mert úgy nem fröcsög,nem csöpög mellé 😄😄😄😄😄
2021. jún. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
100%

"😀 sok hülye pasi gondolom agyatlanul nyomtatok az elsőre 🤣🤣"


Mivel nem lakunk nálatok, ezért csak téged zavar ez a dolog.


Én férfi létemre használat után lehajtom a wc tetejét. Több okból is csukva szeretem: esztétikus, nem esik bele semmi. Pisilésnél semmiből nem tart felhajtani az ülőkét a tetővel együtt, majd visszacsukni. Lecsapódásmentesünk van.


Egy tisztán tartott wcben kevesebb baktérium van, mint a konyhában, tehát ne aggódj attól, hogy a tető tiszta széléhez hozzá kell érned.


Ami engem idegesít, ha valaki nem hajtja fel az ülőkét mielőtt neki áll a wc kefével sikálni és lecsöpögteti.

2021. jún. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
69%

Az én férjem ülve pisil. Ha az aranyere miatt néha állva, akkor felhajtja, és utána lehajtja.


Még régebben, a férjem előtti barátom nem hajtotta vissza soha. Nagyon megromlott a kapcsolatunk. A szakításban ez csak részben játszott szerepet.

2021. jún. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 tambi3 ***** válasza:
68%

A válóokok sorában közvetlenül a WC ülőke "alaphelyzete" után jön, hogy a fogkrémet a végén, vagy a közepén kell nyomni...


Ha ilyen problémáitok vannak, akkor kezdhettek gyűjteni az ügyvédre!


És egy kis tanulságos történetecske az emberi hülyeség egymás mellett éléséről:

Valaha réges-régen, volt egy cég, a Repülőgépes Szolgálat. Annyira "felszaporodott" a repülni való, hogy két pilóta felváltva használt egy gépet. Az egyik kicsi volt, a másik pedig magas, így az üléspozíciót, lábkormány kinyúlást más-más helyzetben használták. Természetesen a diplomás, jólképzett, felelősségteljes pilóták nem tudtak megegyezni, hogy mi hol álljon, így a napi szintű torzsalkodások komolyan veszélyeztették a repülés biztonságát. Elvágva a gordiuszi csomót; mindkettőt egy év időtartamra letiltották a repülésről, ami egyben jövedelmük mintegy 80%-ának elvesztését is jelentette...


Szerintem mellétek is kellene egy főpilóta, aki jelképesen jól a hátsófertályotokba rúgna...

2021. jún. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!