Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szembe kerülnétek azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szembe kerülnétek azzal a férfival/ nővel, aki megpróbálta szétszedni a kapcsolatotokat, kisajátítani a párotokat, mit mondanátok neki?

Figyelt kérdés

Akár a párotok egy barátja, rokona, random ellenkező nemű, aki valamiért bele akart rondítani a kapcsolatba.

Nem megcsalásra gondolok, de ha valaki kiírná magából azt is, csak nyugodtan.


2021. jún. 7. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Voltam ilyen helyzetben. Párommal megbeszéltük, hogy nem bratyizunk vele többet. Ha problémázott volna az illető, mikor találkoztunk, akkor keményen megmondtam volna a véleményem, hogy mennyire kétszínű és mit képzel magáról. Nem problémázott, úgyhogy minimális semmitmondó pofavizit történt muszájból, bár beszólt egyszer, de sajnos nem vettem a lapot, csak otthon esett le.
2021. jún. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Én csak egy sanda lenéző pillantásra méltatnám.
2021. jún. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Én úgy általában ki nem állhatom az emberek társaságát, ő se lenne különb, kerülném a tekintetét, nehogy észrevegyen.



És igen, párom is örülhet, hogy elviselem 🤷‍♂️😀

2021. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Exem anyja a tankönyvi nárcisztikus. Habár örült, hogy volt a fia mellett nő, mégiscsak éreztette velem, hogy mennyivel alsóbbrendű vagyok.


Őt azzal tudnám a legjobban idegesíteni, ha higgadtan viselkednék vele, amikor találkozunk, és nem mennék bele a kis játékába. Amikor pedig épp dicsérteti magát, pl. kérdezi, hogy "Ugye milyen jó a hajam?", akkor valami olyasmit felelnék, hogy "Igen, jó, de az előző forma/hajszín jobban állt".

2021. jún. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Az exem apja. Sikerült is neki. Nem méltatnám sokra, mint egy idegent kb. Nem érdekelnek. A fia többet vesztett mint én.
2021. jún. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Hosszan nézném őt, majd egy mosoly kíséretében megcsókolnám a páromat.
2021. jún. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

Kérlek ne nézzetek le emiatt, de én megmondanám neki a véleményem. Azért mondanám meg, mert sose volt rá lehetőségem, hogy kiálljak magamért és tudatni akarom vele, hogy nem vagyok gyenge.


A lány egyébként párom volt osztálytársa és az első évünkben próbált szétválasztani minket. Sosem találkoztak, csak chaten beszéltek. Párom szerint a lánynak volt kapcsolata illetve tudott is rólam, ő ezzel elkönyvelte, hogy ártalmatlan a dolog... aha... A lány nonstop flörtölt párommal, amit ő sosem viszonzott, de le se koppintotta. Szegényem elég szar felfogású, de az is lehet, hogy akkor épp élvezte a plusz figyelmet, nem tudom.


A lényeg, hogy a lány mindenféle szexizős fotót küldözgetett neki (most épp strandon vagyok, jött a bikinis kép... most épp megyünk bulizni xyz-vel (szintén párom volt osztálytársa), harisnyás-csiniruhás kép)... Mindig kérdezgette, hogy "barátnődet amúgy ez nem zavarja?" meg ilyesmi, szóval pontosan erre játszott. Folyamatosan húzta ellenem, azaz próbálta, ilyeneket mondott hogy amúgy boldog-e velem, mert ha nem az akkor nem kell beleragadni egy kapcsolatba stb.


Amikor ezeket a dolgokat megtudtam sírva kértem páromat, hogy szakítsa meg vele a kapcsolatot. Sose kértem ilyenre, azóta se, de ez sok volt. Elmondtam páromnak, hogy ez maximálisan átmegy minden határon és nem fogom tolerálni, megkérdeztem neki hogy esne ha én ezt csinálnám... egyszóval észhez térítettem. Valami átkattant nála, talán megértette, milliószor térdenállva elnézést kért és letiltotta mindenhonnan. Azóta se beszéltek 1 szót se, pedig már 3 év eltelt és biztos vagyok ebben, mert előttem telózik, előttem messengerezik, sosem titkol semmit.


Amit a lánynak mondanék? Azt mondanám, hogy eltelt már 3 év, erősebbek lettünk mint valaha és bár tudom, hogy anno egy veszekedős időszakunkba próbált befurakodni, ennek már vége, boldogok vagyunk együtt és SOHA egy percig se gondolja, hogy bármikor újra visszatérhet párom életébe, mert neki ott nincs helye. Sajnálom, hogy egy megkeseredett, határokat nem tisztelő, erkölcstelen p*csa, aki amúgy tényleg kapcsolatban van és emellett próbál minden más f*szba beleülni, de minket hagyjon ki ebből. Szánalmasnak tartom, megvetem, legszívesebben leköpném. Remélem duplán kap vissza mindent az élettől és soha egy percig nem nyugodhat meg kapcsolatban, mindig félnie kell, bizalmatlannak lennie.

2021. jún. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!