Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mit csinálna a helyembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit csinálna a helyembe? Hasonló helyzetbe más is volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van itt olyan akinek van/volt hosszabb távú kapcsolata, de mégis más lányokra vágyott és nem bírt felhagyni a csajozással? Mármint hogy többre vágyott és nem szeretett volna még "megállapodni egy nő mellett" mert úgy érezte nem élte még ki magát?

A barátnőm már össze akar házasodni meg gyereket akar, én ezt egyáltalán nem akarom nem is mondtam még neki mert csak veszekednénk.

Nem érzem azt hogy azt szeretném hogy vele éljem le az életem, valamilyen szinten szeretem, de én nem ezekre vágyom. Eddig még nem tudtam vele szakítani,mindig vissza könyörögte magát és nem hagyott békén addig míg ki nem bekültünk, nem tudom mit csináljak.

Volt valaki hasonló helyzetbe tud tanácsot adni?

23F



2021. jún. 8. 00:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Igen. Van megoldás.


Tököt kell növeszteni és keményen kiállni a döntésed mellett amikor megmondod neki hogy vége zsuzsikám, nincs tovább és ne is keress a továbbiakban

2021. jún. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze persze, de ha Zsuzsika nem érti meg hogy vége és jön minden nap a házamhoz hogy béküljünk ki és legyünk újra együtt akkor mit csináljak?
2021. jún. 8. 00:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele foglalkozni. Mintha ott se lenne. Vagy még bunkó módon elküldeni melegebb éghajlatra.
2021. jún. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Lökd el a csajt magadtól, vele is jót teszel mert így talalhat valakit aki tényleg szereti.

A "jaaaj szívem szeretlek" sírásra ne add be a derekad, jelezd, hogy nem kölcsönös és lépj le, aztán ne keresd, ne fogadd a közeledését.

Ha zaklat ne nyiss ajtót, mintha otthon se lennél, egyszer le fog kopni.

2021. jún. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Most panaszkodsz vagy dicsekszel?


Esetleg a lelked mélyén tudod, hogy még ha a megtestesült Ryan Gosling is vagy is legtöbbször olyan nőket fogsz találni, akiknek ugyanolyan eldobható elő vibrátor vagy, amilyen eldobható ürítőzsákok ők a te számodra.


Olyat viszont, aki ennyire őszintén szeret, hogy nő létére ő könyörög egy férfinak, olyat nagyon keveset és ahogy haladsz előre a korban bizony a nők is egyre tapasztaltabbak lesznek és nem fogsz tudni már egy b.zis félmosollyal meg bugyborékoló szívecskékkel szerelmet ébreszteni bennük.

2021. jún. 8. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kicsit sértsd meg.. . Finoman
2021. jún. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Semmit ne csinálj, ha jön békülni. Kitartasz az álláspontod mellett: Zsuzsika, nem szeretlek már, vége.
2021. jún. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérj tanácsot egy inceltől. De még jobb, ha viszel magaddal egy incelt és megmondod Zsuzsikának, hogy a következő néhány hónapban ő helyettesít majd téged, nyugodtan ismerkedjenek.
2021. jún. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én maradtam a kapcsolatban, mert félek egyedül lenni még. Ha jól alakul a karrierem, akkor tudok csak kilépni. Meg nyilván próbálkozgattam nőknél, de nem vagyok túl vonzó, így ennek a kapcsolatnak is örülhetek. Meg amúgy . alegjobb barátomról van szó, azért ő a pátom, és azért is lenne nehéz elszakadni.
2021. jún. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9-es én elég jó vagyok a nőknél és sok csajt vissza kellett utasítanom a kapcsolat miatt, viszont neked jobb így?

Szerintem nem éri meg.

2021. jún. 8. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!