Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene most tennem? 22L

Figyelt kérdés

A barátommal 32 hónapja vagyunk együtt. Én 22, ő 23 éves. Nekem ő az első barátom. Az utóbbi időben kicsit megromlott a kapcsolatunk. Azt mondta, hogy kisajátítottam és nem érzi azt amit kellene. Mivel szeret attól függetlenül, kötődik és félt, ezért egy ideig még velem marad. nem tudni meddig. Nagyon padlón érzem magam és folyamatosan sírok és ezen agyalok. Nagyon nagyon szeretem, ő az első barátom és nem tudom elengedni. Ő is azt mondja szeret engem. Félek egyedül maradni, hogy nem kellek senkinek.

Nagyon hiányozna, rettenetes űrt hagyna bennem. Tanácstalan vagyok. Lépjek ki magamtól? Hagyjam, hogy ő döntsön? Nem érzem jól magam, mintha mindennap kapnék egy kis amnesztiát, azzal, hogy maradhatok. Fontosabb mindenki neki mint én . Mindig második vagyok. Még a szüleinek se mutatott be.


2021. jún. 8. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

22 évesen ne csinálj úgy mint ha vége lenne az életednek mert az első barátod aki valószínűleg soha nem gondolta komolyan veled kidobott, de még utána is kontroll alatt akar tartani. Magyarul ő független, de te ne legyél az. Amúgy mi ez a "32 hónap"??? Ezt úgy szokták mondani, hogy több mint 2,5 év. De szerintem bontsd le napokra is, hátha úgy komolyabban hangzik.

Ebben a kapcsolatban ennyi volt. Véget ért, és tovább kell lépnek 22 évesen.

Az önbecsülésed meg rohadt gyorsan szedd össze és viselkedj normálisan.

2021. jún. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tehát 2,5 év alatt haza se vitt, és még egy ideig veled marad, gondolom míg nem talál jobbat. Úgy dobnám ki azonnal, hogy csak lesne!

Ha szeretne veled akarna lenni, és ilyesmit ki nem ejtene a száján. Nyugodt lehetsz, ennél sokkal jobbat találsz.

Nem lehet, hogy ti nem is párkapcsolatban vagytok, hanem szexel veled néha, és ha ennél többet akarsz, akkor kapod, hogy ki akarod sajátítani?

2021. jún. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

22 vagy nem maradsz egyedül.


Amúgy jobb ezt nem erőltetni. Kezdj el leválni róla, mert előbb-utóbb szakít veled. De nyugi, fiatal vagy, simán jön másik. Az élet úgyse abból áll, hogy egy pasi/csaj az életben. Szakításokon mindenki átmegy.

2021. jún. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen előtted az élet. Ilyen fostengerben ne vergődj. 10 évvel vagyok idősebb, legjobb éveid jönnek, ilyen hülyeséggel el ne cseszd.
2021. jún. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, ennél tényleg jobb egyedül lenni...
2021. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!