Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiaknak komoly kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak komoly kapcsolatban mennyire számít a női nemi szerv kinézete?

Figyelt kérdés

El tudják fogadni, ha csúnya? Mármint valóban elfogadni, nem úgy, hogy szex csak sötétben és orális szex is kizárva. Tényleg csak komoly kapcsolatra értem, bár ilyen puncival úgyis kizárt a szexkapcsolat vagy egyéjszakás.

(Csúnya=kilógó kisajkak)



2021. jún. 8. 22:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
43%

Ja, mert te azt hiszed, hogy normális, egészséges a hozzáállásod?


8as voltam

2021. jún. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%

Nagypn gyerek vagy fejben


Kutyát nem érdekli az kisajkad

2021. jún. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%
Hány éves vagy?
2021. jún. 9. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
A férfiaknak nem számít a kinézet. Ápolt legyen, de nyilván ezt nem kell mondani. Csúnya punci pedig nincs. Kilóg, nem lóg, baba, csigatalp, fodroskel, macskafül stb. stb... teljesen mindegy. Csak kényeztetni lehessen.
2021. jún. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

De most őszintén szerinted hogyan kéne kinéznie?

Nézz akkor szét a neten, hogy milyen egy felnőtt női nemi szerv.

Tényleg nem oké veled valami. Én nő vagyok, de soha nem jutott eszembe még, hogy ilyesmin aggódjak.

2021. jún. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért kíváncsi erre a kérdező, mert pl az egyik hasonló kérdésnél láttam olyan kommenteket, hogy a "saláta" punci nem szép, undorító stb

Sajnos vannak ilyenek.

De az itteni kommenteket látva kb csak jókat látok:D

Ez a különbség felfogásban a fiú és a férfi között:) szerintem

2021. jún. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
semennyire.
2021. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szerintem nem biztos, hogy nem tetszene. Egyébként ha szeretem, ez egy körülbelül század rangú dolog, a kapcsolatba simán belefér egy kis kilógós !
2021. júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!