Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ettől még lehet hűséges típus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől még lehet hűséges típus szerintetek?

Figyelt kérdés

Párom azt vallja magáról, hogy ő teljesen monogám, hűséges, nem kockáztatná a kapcsolatunkat és nem kellene neki más nő, mert velem teljesen jól érzi magát. Viszont más nőket megnéz az utcán, akkor is, ha vele vagyok. Szerinte ebben nincs semmi, ez a férfiaknál természetes, de ennél tovább nem menne.

Mi erről a véleményetek?


2021. jún. 8. 23:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmi... teljesen normális, hogy a párod más nőket is szépnek talál rajtad kívül. Viszont annyi tisztelet lehetne benne, hogy nem a szemed láttára teszi mindezt.
2021. jún. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%

Hasonló vagyok.


Bár a barátnőm mellett nem nézek meg látványosan nőket, de egyszerűen a szemem tapad.

Ha ki vagyok elégülve, akkor kevésbé tapad, de van olyan, hogy még úgy is. Pláne, hogy most jön a nyár.


Nem tudom, hogy miért van ez. Mintha ösztön lenne vagy fene tudja.


De az, hogy megnézem a nőket. Jó érzés rájuk nézni az úgy gondolom, hogy ne legyen már megtiltva.


Mindent nem lehet feláldozni egy kapcsolat oltárán. Azt korlátozni, hogy hova nézek... már túl sok.


A bennem tomboló vad ösztönt lekorlátozom. És hűséget fogadok annak a nőnek, akit választok. Persze cserébe én is szeretném, ha ezt ő is megtenné értem.

De az, hogy kit nézek meg vagy kit nem? Azért vannak határok. Ezt már ne akarja befolyásolni kérem.


Sose csaltam meg senkit és nincs is tervben. Egyik legnagyobb félelmeim közé tartozik, hogy megcsalom őt. Nem azért feltétlenül, mert elhagy, hanem mert magam előtt hasonlanék meg. Sose tudnék többet tükörbe nézni és gyűlölném magam.

Többször álmodtam már azt, hogy megcsalom és mind rémálom volt. Az álomban a megcsalás utáni bennem élő öngyűlöletet, dühöt, tehetetlenséget, szégyent és gyászt is megéltem. Szörnyű volt.


Szóval szerintem lehet hűséges ettől még. Talán az kicsit prosztóság, hogy rád tekintet nélkül előtted is megbámulja a csajokat. Ezt én nem teszem.


24f

2021. jún. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
25%

En bizom a páromban.ritka korrekt egyenes monogám tipus. Es o is megnezi. Es ezt felvallaltan nyiltan teszi nem suttyoban a hatam mogott.


Engem is zavar. De a ffiak vizualisak. Kellenek az apro ingerek hogy aztan menjen a szex.

A nok erzelmi alapuak nem kellenek a vizualis ingerek hogy mukodjon a szex.

2021. jún. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hűséges. Azt honnan veszed, hogy más nőket is megnéz, ha veled van? Mert ha ez annyi, hogy nyitott szemmel jár, mint mindenki, hogy ne essen el, és nyilván nők is jönnek szemben, akkor ezen nem kellene gondolkodni, ha látványosan bámul, utána fordul nőknek, azt én is szóvá tenném.
2021. jún. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat 🙂

4#, igyekszik leplezetten csinálni, ha megnéz egy nőt, de észre veszem. Nem volt emiatt vita köztünk, de kicsit megalázónak érzem. Viszont annyira jókat írtatok, megnyugtatott és köszönöm ☺️

2021. jún. 8. 23:55
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezzel kapcsolatban negatív tapasztalatom van. De ez persze saját vélemény.
2021. jún. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%
szerintem ebben semmi nincs... én majdnem minden férfit megnézek, de általában senkitől nem akarok semmit. Csak érdekel az ellenkező nem, egyszerűen körül nézek, és felmérem a felhozatalt. Ezt nem nyilvánosan teszem. Ha szép, ha csúnya, ha átlagos, akarom látni ki milyen :D gondolom a férfiaknál is így van... csak fokozotabban. Felmérik a terepet. Milyen a lába, az arca, a dereka...milyen ruhát visel.... hogy néz ki az Ő nője, az átlaghoz képest.... egyszerűen jó érzést vált ki belőlük, a nők látványa. Nem kell ezt túl gondolni.
2021. jún. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
41%
Hűséget, nem vakságot. A párommal mi még ki is tárgyaljuk egymás között az adott csajt vagy éppen pasit ha ő néz meg valakit.
2021. jún. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem teljesen kiábrándító. Nem lehetnek a férfiak, a világ vezetői ennyire állatok.
2021. jún. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%

#9

1. A férfiak nem a világ vezetői.

2. Az emberek állatok. A férfiak emberek. --> A férfiak állatok.

2021. jún. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!