Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ettől még lehet hűséges típus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől még lehet hűséges típus szerintetek?

Figyelt kérdés

Párom azt vallja magáról, hogy ő teljesen monogám, hűséges, nem kockáztatná a kapcsolatunkat és nem kellene neki más nő, mert velem teljesen jól érzi magát. Viszont más nőket megnéz az utcán, akkor is, ha vele vagyok. Szerinte ebben nincs semmi, ez a férfiaknál természetes, de ennél tovább nem menne.

Mi erről a véleményetek?


2021. jún. 8. 23:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
63%
De, a férfiaké a hatalom. És hogy egy női alak elveszinaz eszüket, embertelen. Mehetnénk vissza a barlangba, ehelyett játsszuk a civilizáltat.
2021. jún. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
50%

Pont emiatt a nőknél van a hatalom.

Azaz egy mázli, hogy a nők nem fogják fel, hogy milyen hatással vannak a férfiakra.


És pont azért játsszuk a civilizáltat, mert a nőknek ez tetszik. A kedvesség meg az elfogadás és a többi szir-sz@r.

Ha tényleg a férfiak uralkodnának, akkor abból az erősebb kutya b@szik szabály lenne a legerősebb. És tényleg az ERŐre értve, és nem arra, hogy a "jobb kutya bszik".


De nem, mert a nők nem adják oda magukat az erődemonstráció láttán ezért el kell játszani a civilizáltat.


Ami persze nekem hasznos és jól jön, mert ebben jobb vagyok. Nem panaszkodás képpen írom... csak információ közlés gyanánt.

2021. jún. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
73%
Enyém látványosan sosem nézeget másokat szoktam neha figyelni, de határozottan még sose vettem észre. Én se nézegetek pasikat. Tudja amúgy hogy olyan társat úgysem találna mint én ezt mindig mondja is, annyira mindenben egyezünk.
2021. jún. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
27%
#13 mindenki pótolható....
2021. jún. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
79%
14# Van, aki nem pótolható
2021. jún. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem ilyen fair párt, a csaj ott is azzal hencegett, hogy természetes hogy a barátja megnéz csajokat, de náluk ez nem jelent problémát, sőt ők kibeszélik mennyire jó nő vagy sem akit néz, aztán kiderült, hogy a srác végig csalta, minden nővel kikezdett aki az útjába került (velem is). Naivnak és nagyon jó fejnek sem kell lenni, hanem ébernek, szerelem ide vagy oda.

Amúgy ha a pasid kifejezetten előtted stíröl nőket rendszeresen, akkor ott nagy tisztelet nem nagyon lehet, és igen otromba, tapintatlan dolog, csak ezt egy még lila ködben úszó nő nem látja.

2021. jún. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet ettől hűséges, attól még elég puruttya. A férfiak többsége nem bámul meg ennyire észrevehetően más nőket, főleg ha a párja mellette van.
2021. jún. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

"És pont azért játsszuk a civilizáltat, mert a nőknek ez tetszik. A kedvesség meg az elfogadás és a többi szir-sz@r."


Csak a saját magad nevében beszélj, mert mindenki aki férfinak született nem egy ösztönök által vezérelt senkiházi, hanem még intelligencia is szorul belé, hála az istennek....

2021. jún. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

Aki nem is néz nőket az meg külön erőlkodik önmagát leküzdenie.(ami amugy fusztráciot szul ami azt is okozza hogy annál jobban fog kelleni mas p.nci minel jobban nem akarja az illeto)

Ösztönszintűek. Ezen nincs mit szépiteni

2021. jún. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
51%

#18

Pont azért nem vagyok senki házi, mert uralkodok az ösztöneimen.


Ha nincs kísértés benned, akkor úgy könnyű jónak maradni.

Én úgy maradok jó és becsületes, hogy közben belül szétfeszít a dolog.


Ha nem tetszik senki, akkor könnyű nem megcsalni a párodat... ha viszont szinte nem férsz a bőrödbe, mert annyira szépnek tartod az összes nőt, akkor nagyobb teljesítmény, hogy mégis hűséges marad az ember.


Nem értem, hogy miért ítélnek el amiatt, amit belül érzek, és mégis visszafogom magam és NEM teszem meg.


Engem majd szétvet a szexuális ösztön. Érzem. Sokáig azt hittem, hogy minden pasinak ilyen belül. Gyanús, hogy nem így van. Nekem igen. De nem csaltam meg a barátnőm sose. Nem erőszakoltam meg sose senkit, nem is fogok, nem is akarok.

Nem erőszakoskodtam egy nővel sem stb.

Az ösztöneim és a viselkedésem két külön dolog.


Egyedül a barátnőm társaságában engedem ki egy töredékét annak, ami belül van. ő élvezi. És ha nem, akkor jelzi.


Úgy könnyű nem enni, ha sose vagy éhes.

2021. jún. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!