Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kívánom a szexet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánom a szexet?

Figyelt kérdés
7 éve élünk együtt a párommal, 2 gyönyörű szép gyermekünk van,a kicsit, decemberben szültem, és sajnos terhesség alatt, pontosabban a végén fel jött egy-két komplikáció.(nyitott méh száj idő előtt, trombózis,majd túl hordás) azóta mióta megszültem,és túl lettem a gyermekágyi szakaszon valahogy nem kívánom a szexet. Egyszerüen eszembe sem jut mint régen,hogy huh de jó volna... Nagyon ritkán szeretkezünk,és akkor is csak azért megyek bele,mert jót akarok a páromnak. Nem is élvezem sajnos 😔. Annyira nyomorultnak érzem magam emiatt,mivel nagyon szeretem őt, de valami történt mégis. Mit tegyek ez ellen?
2021. jún. 9. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Egy jó pszichológus nem ártana. Meg intimtorna.
2021. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért,arra gondolsz, hogy talán szülés utáni depresszióm van? Elképzelhető sajnos, alapból szorongó típus vagyok.
2021. jún. 9. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

ez kellett most


kezdtem rosszul érezni magam, amiért egyedül vagyok

2021. jún. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Fizikailag már teljesen jól vagy? Ha igen, akkor valószínűleg inkább mentális oka van
2021. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb pszichológus a saját párod! Beszéld meg vele őszintén, és keressetek rá közösen megoldást!
2021. jún. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!