Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha én nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha én nagyon kívánom a szexet, és hogy a párommal legyek, de ő fizikailag elzárkózik?

Figyelt kérdés
Folyton sokáig dolgozik, a szüleinél segít, és ott kell aludnia a korlátozások miatt. A haverokhoz megy át iszogatni, csocsózni, biliárdozni, vagy jönnek hozzánk dartsozni, ezeken az estéken soha nem foglalkozik velem, még csak mellettem sem alszik, a haverjai maradnak hajnal 2-3ig, aztán hazamennek, (mert intéztek papírt). Aztán sok este van mikor magányra vágyik, és a nappaliban alszik. Vagy mikor filmezünk, és ott ül mellettem egy szál gatyában, és majd megbolondulok érte, átnyúlok simogatom, de visszateszi a kezem és közli hogy érdekli a film. Régebben bejött mikor zuhanyoztam, elkapott és utána bevadultunk, most semmi, meg próbáltam én bemenni hozzá fehérneműben reggel, fel sem állt neki, és közölte hogy siet. Én biztos vagyok benne hogy megcsal, mert a libidója elég magas, és nem bírna ki 3 szex mentes hónapot. Mit csináljak?

2021. márc. 13. 09:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szakíts?
2021. márc. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

3 hónap szex nélkül egy kapcsolatban?

Az is durva, hogy nem hoztam még szóba.

Ha szóba hoztad, de nem kaptál választ, akkor pedig lépni kell tovább, mert ez nem egy működő kapcsolat.

2021. márc. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szóba hoztam, de kibújt a válasz alól
2021. márc. 13. 09:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő csak elvan veled, de már közömbös vagy a számára. Arra kellesz, hogy elmondhassa van tartósan valakije, melletted meg szórakozik másokkal is nagy valószínűséggel. Itt elvileg már nem kéne kérdésnek lenni, hogy mit tegyél. Még a haverjai is érdekesebbek tőled. Mi is akkor a kérdés? 🤔
2021. márc. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát konkrétan ha rámarkolsz a farkára, és eltolja a kezed, az azt jelenti, hogy ennek vége. Szomorú, hogy erre magadtól nem jöttél rá.
2021. márc. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennek tényleg vége, biztos nehèz elfogadni, de te fogsz így ebbe tönkremenni.
2021. márc. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnállak, elég undorítóan és megalázón viselkedik veled. Teljesen egyértelmű, hogy már nem érdekled. Szakíts, és méltósággal távozz a kapcsolatból.
2021. márc. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 András y válasza:
Sajnálom hogy ezt kell írjam, de ezt a kapcsolatot nehéz lenne már visszahozni. Nagyon valószínű hogy van valakije vagy valahogy levezeti a vágyait,mert 3 hónap túl sok idő szex nélkül, ha csak nincs kómában. Ezt gyorsan tisztáznod kell vele. Fájni fog, mert szereted, de ezen a helyzeten változtatnod kell!
2021. márc. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, mi az oka, és ha nem ad kielégítő választ, mondd meg, hogy részedről befejezted a kapcsolatot.
2021. márc. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A pároddal??? Miféle pároddal? Ez a pasi nem a párod, csak valaki, akire mosol, meg főzöl.
2021. márc. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!