Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Szülés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Szülés után valaki járt úgy, hogy meg tudta hogy a párjának (más)ok tetszenek es ez miatt esett depresszióba ?? Vagy nem is ez lehet az oka!? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés
2021. jún. 9. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Írd le miről van szó
2021. jún. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából csak annyi hogy meg tudtam a páromnak más no tetszik, es ez miatt erzem magam rosszul😪
2021. jún. 9. 22:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt honnan tudtad meg?
2021. jún. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
El mondta 👍
2021. jún. 10. 00:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Minden szót ki kell belőled húzni? Így nehéz segíteni..

A párod egy bunkó, vagy összejött valaki mással, nem tudom, hogy melyik a jobb eset hosszú távon, nem csoda, ha rosszul érzed magad. Nem a megfelelő embert választottad a gyereked apjának.

Nem tudsz valakitől segítséget kérni, akinek el tudod normálisan mondani, hogy mi történt?

2021. jún. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Jennifer Aniston pl kifejezetten tetszik neki, de én vagyok a felesége, szóval nem értem, miért kéne depressziósnak lennem. Nekem is tetszenek más férfiak is, attól még ő a férjem, akivel le akarom élni az életem.
2021. jún. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele. El is váltunk pár év múlva.
2021. jún. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez szüléstől függetlenül mindenkinek rosszul esne és nem érezné magát jól miután a párja bevallja. Erre persze ráerősíthet a szüléssel járó intenzív testi-lelki változás, az élethelyzet újdonsága és nehézsége, de ezek nélkül is lehetsz depressziós, igen. Ez nem a szülés utáni depresszió jele, ha ez érdekel.
2021. jún. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

6# al értek egyet.Megtetszett külsőre neki egy nő.Na aztán?Ez nudli!Ebből valósag nem lesz,ez csak egy múló erzes.Annak a nőnek meg végkép semmi szüksége egy csaladapára.

Nyilván nem esik jól ha ezt el is elmondja.De fogd úgy fel,hogy mindenki,ha be vallja,ha nem,szereti megnezni a masik nemet es szereti a szépet.(Ő legalabb őszinte volt.

Habár bután volt őszinte,mert felesleges volt ilyet elmondania,mikor nincs jelentősége.Ezzel az erővel mindennap előállhatnának egymasnak az emberek,hogy hú apa,anya! Képzeld a gyógyszertarba lattam egy jó pasit/nőt,vagy a parkban stb!)Ettől még nem fogják otthagyni a párjaikat,mert nyitott szemmel járva megláttak valakit.

2021. jún. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!