Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm barátai új pasira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm barátai új pasira akarják rábeszélni, mert szerintük külsőleg nem illek hozzá?

Figyelt kérdés

A középiskola óta legjobb barátja egy meleg srác, nekem semmi bajom vele, eddig kedveltem is. Mellette van két barátnő is, a csinosabb fajtából. Jó társaság volt.

Most viszont megtudtam hogy a srác egyfolytában a pasikat mutogatja a páromnak. Nézd az milyen jó pasi, hozzád illene, meg ilyeneket mond neki. Instagramon is pasikat küldd el neki meg Tinderekről győzködi. A barátnők is ugyanezt csinálják! Csak ők olyan pletykásak hogy visszhallottam az okát! Szerintük kár lenne önbizalomhiány miatt elpazarolnia magát egy nála sokkal csúnyább emberre mint én. Azzal magyarázzák hogy én tulajdonképpen visszaélek azzal a helyzettel hogy ő nem látja szépnek magát. Ezeket neki nem mondják meg! Ezt csak én tudom! Neki csak mutogatják a pasikat, ő meg nekem panaszolja hogy nem érti miért csinálják ezt vele.

Amúgy igazuk van, a saját anyám szerint se vagyok egy szépfiú, de sose hittem hogy ez ennyire számítana. De nem is erről szól a párkapcsolatunk szerintem. Én meg butának hiszem magam gyerekkorom óta, ez a beütésem, közben meg vezető pozicióban dolgozom, a barátnőm meg nagyon nem. Most akkor az én barátaim álljanak neki cégvezető csajt keresni nekem? Vagy ügyvédet?


Beszéljek a meleg baráttal hogy mi is a gondja? Vagy mit tegyek? Nem akarok bekavarni a barátságukba. A páromnak már felvetettem hogy ezért mondhatják neki ezeket, de ő ezt elképzelni sem tudja. Ő azzal magyarázza hogy nagyon pasizósak mindhárman és nem esik le nekik sokszor hogy neki már évek óta van valakije.


2018. okt. 15. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Én a barátnőmmel beszélném meg, hogy nekem ez rosszul esik és jól esne, ha kiállna értem és leállítaná őket ilyenkor. Nem igazán tanácsos egyikkel sem külön beszélni erről, mert abból úgyis csak a konfliktus lenne.
2018. okt. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ha szeret téged, akkor tök mindegy mennyire verik magukat ezek a "barátok". Bár én nem lennék a barátja olyan embernek, aki nem bírja elfogadni a párkapcsolati döntésem. És fordítva is elvárnék egy ehhez szükséges intelligencia szintet.


Arcoskodhatsz nekik, de semmi értelme, csak még jobban fogják tolni.

2018. okt. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Akinek ilyen barátai vannak, annak ellenségre nincs is szüksége.

Én megmondanám a barátnőmnek, hogy nem értem, minek barátkozik azokkal, akik éket akarnak verni közénk. Nekem totál természetes lenne, hogy aki ilyet tenne, azzal véget is érne a barátságunk.

2018. okt. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!