Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nyugdíjas életem van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nyugdíjas életem van, mert naponta 3x leviszem a kutyát, dolgozok ,edzek és heti 3x nyelvet tanulok online?

Figyelt kérdés

Barátom többször mondta, hogy azért haverozik mert unalmas velem. Hétköznap van csak dolgom és a kutyaséta lehetne máshol is ,nem mindig ugyanott. Hétvégén bármit lehetne csinálni. Ha nincs nyelvsulim, amit itthonról csinálok, mégtöbb időm van. Neki akkor is haverhoz kell menni mert társaságra vágyik. Szinte minden nap. Mivel ő csak dolgozik, semmi mást nem csinál, jobban ráér másokra.

Más párkapcsolatban is majdnem mindennapos a haverozás? Tényleg napi szinten kellene összejárni másokkal? Ők isznak közben, de nem 1 sört, hanem jóval többet.

Én is szívesen csinálok bármit szabadidőmben, de nekem az nem program ,hogy ő iszik , én meg vezetek. Nem vagyok alkoholista taxi. Vagy nálunk isznak ,az se jobb ,mert leginkább én takarítom el a sörös dobozokat.

Más pár mit csinál szabadidejében?

30-40 éves korosztály , gyerek nélkül.


2021. jún. 10. 17:31
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Én dolgozok és ő is.

Szeretek menni valahova ,csinálni valamit. Ő is elvileg, de ahogy észre vettem ,ülni és pofázni szeret a legjobban. Múltkor is kitalálta, menjünk a tóhoz kutyával sétálni, de a haverja ott dolgozik, ottmaradt nála inni, dumálni, én meg sétáltam egyedül.

Nekem olyan kellene, akivel közösen, ketten is lehet programot csinálni és nem én találom ki ,hogy mit. Úgy szoktam, hogy hétvégén megyek olyan boltba ,ami itt nincs és közben kirandulunk is. Ha kell valami apróság itthonra olcsó boltból, unottan jön be velem és rohanni kell olyan helyre ahol sétálni lehet és tud közben inni. Nem lehet vele sehova bemenni. Tegnap is volt rengeteg időm délután, nem volt órám és nemhogy csináltunk volna valamit kutyasétaképpen, hanem inkább haverozott, amíg én egyedül sétáltam. Valamikor a telefont is hozza és nyomkodja séta alatt.

Volt egy barátom, akinek mindig volt ötlete hova menjünk, munka után jött értem (túlzásba vitte sokszor, mert ettem 2kor és 4kor enni akart vinni és nem fér belém annyi kaja ,nem vagyok zabagép), ilyesmi pár illene hozzám, akinek van élete, terve. Minden messze van innen ,de ő örült, ha van valami csinálnivaló és szeretett nézelődni is. Ha beülünk valahová (virus miatt ez most más), általában haver miatt és inni. Én nem iszok ,vezetek.

Ugy tűnik keresnem kell magamnak más társaságot, de amíg nem költözik el, szenvedek csak. Legalább 2 hónap, mire lesz annyi pénze, hogy innen elmenjen. Megvárom és ha nem megy ,hivatalos helyre megyek be ,hogy kirakják. Én albérletem, 3 hónap a felmondási idő és nem hagyom kárba veszni a kauciót, hogy elmegyek, mert az sok pénz.

2021. jún. 11. 07:08
 12/21 anonim ***** válasza:
97%

#11, jól látod a dolgot. Ennek a "kapcsolatnak" semmi értelme.

Én is így voltam 18 éve, de valahogy sikerült leszokni azt italról.


Szívesen sétáltam én is, : a kocsma teraszáig, még a játszótérre is, csak útközben vettem 2 sört még valami innivalót a gyereknek.


Szerencsére arra jutottam egyszer, szégyen ez, úgy, ahogy van.

A párod még a felismeréstől is távol van

2021. jún. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
38%
Te inkább sodródni szeredsz az árral, csak épp nem olyannal, mint amilyenben most részed van. Az előbbivel nincs nagyon gond, de a jelenlegi kapcsolatot nem fog kielégíteni semmilyen szinten...
2021. jún. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem jól teszed, ha különváltok, mert ennek így nem sok értelme van. Viszont megmondom őszintén, hogy nekem nem szimpatikus a te hozzáállásod sem... nem értem, hogy miért mindig a másiknak kellene kitalálnia valami programot és neked miért csak az a javaslatod, hogy menjetek el sétálni vagy kutyát sétáltatni, a kérdésben pedig csak arról írsz, hogy te miket szoktál csinálni egyedül a szabadidődben. Lehetséges, hogy a párod is pont amiatt keresi inkább a barátai társaságát, mert veled nem érzi jól magát, unatkozik és másra vágyik. Egyáltalán nem biztos, hogy itt csak és kizárólag vele van a baj.
2021. jún. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Innen messze van minden ,minimum 1 órát kell utazni . Neki nincs kedve,pedig én vezetek. Nem lehet vele fagyizni, inkább az ivászatot választja. Futni is mennék valakivel, vele nem lehet ,pedig évek óta mondja. Vagy horgászni akar, de azt is csak mondja. Körbenézni se szeret sehol. Hamar megunja. Neki kizárólag társaság kell, akikkel eldumálgat és isznak közben. Minden nap tudná csinálni. Itthon is egyre kevesebb házimunkát csinál. Fontosabb neki a haverozás. Fájós testtel még én robotoljak itthon egyedül. Saját magára is lusta. 20x elmondja, hogy megborotválkozik vagy hajat nyír, több napig hallgatom, mire nekiáll.

Ha nem iszik akkor fetreng ,mert hogy álmos. Hìzelgő stilusa van , de amúgy meg folyton segítségre szorul. Rajtam senki se segít. Kórházban voltam is csak egyszer jött, mert elhozatta magát, pedig ideje lett volna. Inkább a benzinkútra járt inni. Nem akarok vele lenni és ezt se érti meg.

Ugy látszik az alkoholista emberek nehezen fogadják el, hogy menjenek a francba.

2021. jún. 11. 12:28
 16/21 anonim ***** válasza:
kutyáidat sétáltatod?
2021. jún. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Tedd ki a p...ba. Megy ahova akar. Nem vagy köteles senkit tutujgatni...
2021. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi együtt "nyugdíjaskodunk" a párommal, kb- havonta szoktunk max. összejönni a haverokkal, jobban szeretünk kettesben lenni. :D

Nem jönnék össze olyannal, akivel ennyire ég és föld a beállítottságunk.

2021. jún. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
azóta mi a helyzet?
2021. júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Semmi. Elment innen ,de a kulcs még nála van. Nem tudom, miben reménykedik. Egyedül nekem sokkal jobb.
2021. aug. 17. 19:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!