Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ilyen hülye érzésem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen hülye érzésem?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve együtt vagyunk párommal, és tényleg a lehető legjobb minden szinte első látásra szerelem volt. Mindenben kijövünk, nem veszekszünk úgy igazán sokat talán ha 2 nagyobb vita volt az egy év alatt, és azt se úgy kell elképzelni hogy kifejezetten "nagy vita". Szóval igazából ő az első olyan kapcsolatom, akivel hosszabb ideje vagyok együtt nagyon komolyan gondolom a jövőt is vele szeretném tervezni, és tényleg testileg/lelkileg is kielégítjük egymás igényeit. De valamiért két napja olyan bizonytalanságérzés jött rám egy kialvatlan napomon. Egy jó ideje küzdök már generalizált szorongással, és átlagos rossz gondolatokkal amiket marha nehezen verek ki a fejemből, na most egyszerűen elindult a fejemben egy bizonytalanság érzés a kapcsolattal kapcsolatban, úgy hogy közben tudom, hogy az égvilágon semmi gondunk nincsen, és nem is igen gondolkoztam ilyen hülyeségen ezelőtt, és már szinte két napja ez a "kényszeres gondolat" nem hagy nyugodni, és borzasztó lelkiismeretfurdalásom van miatta, és sírhatnékom, mert minden tökéletes az én agyam meg "úgy tesz" mintha baj lenne, és ha megmagyarázom magamnak, hogy de rohadtul nincs igazából, akkor megnyugszik kicsit, de valamiért nem akar most "eltűnni" a fejemből. Lehet hülyén hangzik ez a sztori, de már nagyon el vagyok keseredve.

2021. jún. 11. 10:45
A kérdező szavazást indított:
Bárkivel előfordulhat ilyen néha.
Velem is volt már ok nélkül ilyen.
Velem nem fordult még elő ilyen.
9 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Keress egy pszichológust.
2021. jún. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jártam egy időben hozzá, de a járványhelyzet miatt csak a súlyosabb betegeket kezelték terápiával. Az én problémám meg ahhoz képest fityusz volt.
2021. jún. 11. 10:50
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Mivel sosem volt generalizált szorongásom, így nem tudom mit élsz át, de én is csak azt tudom javasolni, hogy próbálj meg minél hamarabb visszamenni szakemberhez és közben ne hagyd, hogy a saját agyad átverjen.
2021. jún. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3-mas ezt úgy képzeld el, hogy ez egy kényszeres gondolat, ami ha igaz, ha nem a fejedbe van, és ezen jár az agyad. Nekem előfordult ez már mással is "meghalok reggelre" vagy amblokk meghalok nemsokára és ez is volt, hogy emésztett mindennap, de ennek már 1-2 éve azóta nem voltak ilyen "felerősödései".
2021. jún. 11. 10:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem még nem volt ilyen, mondjuk olyan kapcsolatom se, ahol minden stimmelt volna. :D


Lehet, tényleg nincs gond, "csak" a generalizált szorongás miatt érzel így, akár régi traumákat vesz elő az agyad.

2021. jún. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek is ilyen problémája van, nem tudom mi okozhatja.
2021. jún. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!