Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért esik rosszul, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esik rosszul, hogy a barátom nélkülem fog utazni? Mit tegyek, hogy ne legyen hülye érzésem?

Figyelt kérdés

A sulival mennek Bécsbe egy hétre. Alig fogunk tudni kommunikálni majd,és nekem már rosszul esik,pedig még van 2 hónap...Nekem meg nincs rá pénzem:/

Úgy ottlennék vele...Nem értem miért vagyok önző.Mit tegyek?:/


2014. jan. 9. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
addig csinálj más programokat barátnőkkel és barátokkal:)) nyugi, ha jó a kapcsolatotok, és megbízható, úgysem lesz okod bizalmatlanságra. :) amúgy ez nem önzőség, mindenkinek így lenne szerintem...:D ne emészd magad rajta, és ne agyalj ezen addig sem, inkább élvezd hogy együtt vagytok a pároddal :)
2014. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úristen... 1 hét! Bele ne halj! Az én barátom másfél hónapra ment ki Németbe és csak minden 3. nap tudtunk beszélni! JOBBIK ESETBEN! Még mindig ultra nagy szerencsétlennek érzed magad azért, mert 1 hétre elmegy kiruccanni?-.-
2014. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy per pill. nem így látod, de ez még hasznotokra is válhat. Előbb vagy utóbb úgyis meg kell tanulnotok egymás nélkül is létezni és ezt a szituációt kezelni.


Tanmese:

Van a baráti társaságunkban egy srác, volt neki egy 5 éves párkapcsolata egy iskolatársával. 5 év alatt 4 napnál többet nem töltöttek külön. Srác egyetemista lett, majd nyert egy féléves külföldi ösztöndíjat. Na erre szépen rá is ment a kapcsolatuk.

2014. jan. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem ez az első alkalom, hogy elutazik. Volt,hogy 2 hónapra ment el, de azt is nehezen bírtam nagyon. Most félek,hogy ugyanaz lesz :(
2014. jan. 10. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!