Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy eddig akartam barátnőt, amikor meg találtam egy normális lányt mostmár nem akarom?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 15:52
1 2
 11/17 Orálkulum ***** válasza:
az, hogy "normális" önmagában édes kevés. lehet te igazából a bonyolult eseteket vágyod :) a harmonikus kapcsolataim az ún. normális lányokkal nekem is rövidebbek voltak. habár én is olyan k@rva normálisnak tartom magam, mégis a problémás esetek hagynak mélyebb nyomot az érzelmi világomban :))
2010. aug. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Mert nem szereted őt. Csak ennyi a magyarázat.

18/l

2010. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
a messze van nem kifogás. ettől épphogy jobban kéne, hogy szeresd. A párom és köztem 240 km van.
2010. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem ismered a mondást? A férfi addig magabiztos, ameddig nem házasodik, egy nő akkor lesz magabiztos, amikor már megházasodott.


Blama duma, de valóban így van.

2010. aug. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Csak a szüzeségedet akkartad elveszteni, most hogy megvolt a lelkizős rész nem érdekel, gyakoi eset.
2010. aug. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
attól h a csaj normállis attól még te nem biztos h szerelmes vagy belé. biztos nagyon kedveled mert szép, kedves, meg aranyos...stb stb (gondolom a normállis alatt ezeket érted.)de ha valóban szeretnéd nem rágódnál azon h valójában kell-e neked barátnő vagy sem. ha nem emgy a dolog ne eröltesd. az a csajnak sem jó... :)
2010. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Mert csak egy szimpla fellángolás volt!
2010. nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!