Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig fog még fájni a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fog még fájni a férjem érzéketlénsége?

Figyelt kérdés
Például a szülinapjára készültünk a 4 éves gyerekkel. Igaz, nem lett szép a torta, de a fiunk nagy örömmel díszítette. A férjem ahelyett, hogy örült volna neki, kigúnyolta, hogy jó ronda a díszítés. Felöltöztem csinosan, közölte, hogy elég szarul nézek ki. Mikor beteg vagyok, vagy lelkileg padlón, akkor jön a szedd össze magad, mit hisztizel szöveggel. Kérdezem a napjáról, nem válaszol. Én mesélek a sajátomról, nem érdekli. És kezdetben nem ilyen volt, évek alatt leült, mint az iszap, besavanyodott. Többször beszéltünk, nem lett jobb,vagy csak ideig óráig.
2021. jún. 13. 09:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem szeretnélek megsérteni, de szerintem te is tudod a választ. Addig fog fájni,amíg vele vagy!

El kellene azon gondolkodnod, hogy kilépj ebből a kapcsolatból és idővel keress valaki mást, aki szeret, megbecsül és értékeli, hogy tortát sütsz neki (olyat amilyet..nem ez a lényeg) és azt, hogy felöltözöl csinosan miatta!:) 24f

2021. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
50%
Ez egy annyira undorito ember, hogy meg a gyereknek is jobb lesz, ha otthagyod. Isten orizz, hogy hozzaszokj, ez nem elfogadhato.
2021. jún. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!