Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet valakit kiábrándí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakit kiábrándítani magadból?

Figyelt kérdés
Van rá mód hogy szakíts vele, de egyszerűen nem úgy alakul.. Bonyolult. Ki hogy érné el hogy a másik is beleegyezzen, hogy vége?

2018. ápr. 1. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
"Van rá mód hogy szakíts vele, de egyszerűen nem úgy alakul.. Bonyolult." - az ilyen "bonyolult" helyzetek legtöbbje akkor adódik, ha az egyik fél szakítani szeretne, de nincs hozzá vér a pucájában, hogy odaálljon a másik elé, és megmondja, hogy ennyi. Ez a "kiábrándítom magamból" a legtöbbször gyáva játszmázás. "Addig b..szogatom, míg meg nem utál, és nem szakít." Mintha ez jobb módszer lenne vagy kevesebb fájdalmat okozna...
2018. ápr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Lehet, hogy bonyolult, de azért fejtsd ki. A kiábrándítás helyett inkább jobb következetesnek lenni és azt tartani, mert ha nem az van, akkor a másik vagy bosszút áll esetleg vagy megpróbál megint a lelkére beszélni. Írd le nagyjából mi van.

31/f

2018. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

31/f.

Pontosan ez van. Mindig eléri hogy vele maradjak. Közben semmi jövőnk együtt

2018. ápr. 1. 19:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Addig fogja ezt csinálni, míg nem talál mást.
2018. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mondd meg neki az igazat, hogy nincs közös jövőtök. Akkor bem fog visszatartani.
2018. ápr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Voltam egy-ket olyan helyzetben ahol szakitani akartam, de a lany valahogy erzelmileg annyira megboritott, kibillentett, pedig betonbiztosra mentem es onnan is, abbol is kizokkentett. Ha ilyesmi....akkor a szakitas utan rogton a teljes hermetikus elszigeteltseg tole...minden letezo kontakt megszakitasa es kerulni 120 km-es korzetben a szemelyet, nekem igy ment.
2018. ápr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem írnád le a sztorit, akár privátban? Szerintem következetesség és amit hatos is javasol.

31/f

2018. ápr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Öngyilkossággal fenyegetőzik?
2018. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Uh, mintha az egyik ismerősöm írta volna ki...

Én elhiszem, hogy nehéz szakítani, jó magam is hasonló helyzetben vagyok, de van az a pont, amikor a gyávaság már nem hátráltathat tovább. Muszáj meglépni, mert belerokkansz.

2018. ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!