Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha már nem beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már nem beszélgetünk úgy mint régen?

Figyelt kérdés
A párom és én 1,5 éve vagyunk együtt, mivel távol élünk 1-2 hetente töltünk együtt egy hétvégét. Neten ismerkedtünk meg és a kapcsolatunk előtt és annak az eslő 5 hónapjában rengeteget beszéltünk. Ha már 20 percig nem írt vissza a másik akkor az már furcsának számított. Még arról is 10 percig tudtunk beszélni hogy valamelyikünk fogat mosik. Most az elmúlt pár hónapban már alig írunk. beszélünk naponta de mintha kötelező lenne. Ha mesélek valamit csak annyit ír hogy oh , oké, jól van, de jó, basszus, vagy azta. És behal az egész beszélgetés hiába próbálom. De élőben minden rendben van. (hívásozni nem szoktunk) mit tegyek?

2021. jún. 13. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
lehet hogy csak megunta az állandó pötyögést. Én sem jó kedvembol csináltam az elején. Nagyon szeretem a kedvesem, de be kell látni idopazarlas
2021. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Azonnal hagyd ott. Féreg minden férfi!
2021. jún. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélem helyette baszélgettek.
2021. jún. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Milyen idősek vagytok? A felnőtteknek van élete. Távkapcsolat meg nem fog sokáig működni, ha nincsenek közös tervek és célok.
2021. jún. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Senior Séf ***** válasza:
84%
"Távkapcsolat meg nem fog sokáig működni" Itt a pont, kedves utolsó.
2021. jún. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

5# ... Közös célok és tervek nélkül!!


Egyébként az én barátom is keves3bbet írt idővel. Ha olyan típus, mint ő, akkor inkább hívd fel. A fő kapcsolattartás ne az írás legyen, hanem a telefonon beszélgetés.

2021. jún. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogat mosik. Errol valoban lehet beszelni.
2021. jún. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Közös tervek sem lesznek kommunikáció nélkül, főleg, ha elmúlik a kezdeti lelkesedés. Korotok?
2021. jún. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én 18 vagyok ő 20
2021. jún. 27. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!