Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudok komoly kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok komoly kapcsolatot kiépíteni? Részletekért katt tovább!

Figyelt kérdés
A nyáron megismerkedtem egy csinos lánnyal! Egy bökkenő volt csak, hogy a barátjával volt. Nagyon kedves, aranyos lánynak ismertem meg! Azóta már találkoztunk kettesben (barátja nem volt itt), s jókat beszélgetttünk, sétáltunk! Azt szeretném megkérdezni, hogyan tudnám a kapcsolatot szorosra fonni közöttünk? Mivel tudnám "elcsábítani"? Értelmes válaszokat várok!
2010. aug. 25. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
te mekkora egy hernyó vagy!
2010. aug. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lenyúlni más csaját bunkóság.
2010. aug. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom bunkóság, de azóta nem megy ki a lány a fejemből!
2010. aug. 25. 18:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne avatkozz be mások kapcsolatából, ha alány lép akkor ok,de ne te hajts rá.esetleg mond meg neki h. elkezdett érdekelni és ha ő azt mondja h. próbáljátok meg akkor legyetek együtt,de ha azt mondja h. ő a párját várja akkor ne kattanj rá.Sok ezer magányos lány van még, szóval biztos találsz másik normális lányt.Vagy próbálj vele beszélni és ha sokat beszél a párjáról akkor tuti szereti és nem akarja ott hagyni.
2010. aug. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 poetic ***** válasza:

Szerintem, ha valakit el lehet csábítani egy kapcsolatból, akkor ott valami probléma van. Ahhoz csatlakozom, hogy nem egy szép dolog mástól elvenni, de ha a Nő is partner benne... (persze, ha az lesz..)

Ilyenkor csak az a gond, hogy éld bele egy kicsit magad a pasija szerepébe, mennyire bízhatsz meg egy ilyen lányban?

Tiszta helyzetek jobbak, a legtöbb Nő egyedül van :D persze ez korosztálytól is függ. Más akkor is ha 17 évesek vagytok és más úgy is ha 28...kicsit más jellegű a kapcsolat természete az embereknél kortól függően

2010. aug. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

7:53 nak mondom:

sajnos egyre többen vannak a bunkó lányok és akik könnyen odaadják magukat...és egyre kevesebb a kedves...

szerintem is beszélj vele és ha sokat beszél a fiújáról akkor hagyd,de ha nem beszél róla ,akkor utalj rá hogy tetszik neked.

:D sok sikert

2010. aug. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, de hogyan tudnám kimutatni neki, hogy bejön nekem? Kerek perec mondjam meg neki?
2010. aug. 27. 11:42
 8/9 A kérdező kommentje:
16L 18F
2010. aug. 27. 17:56
 9/9 anonim válasza:

egyszerű a képlet, nem akarsz semmi komolyat, millió plusz egy csaj van a világon aki annyira jó személyiség lehetne hogy űberelhetné ezt a gondolom nagyon attraktív lányt. egyszerüen csak megakarod dugni és szét akarsz baszni egy kapcsolatot, elsővel egyet értek, tényleg hernyó vagy.

ui: ha szar a kapcsolat akkor elég egy csoki virág, vagy csak egy gumi felmutatása, ha meg nem akkor hanyagold is mert csak megutál téged. verd ki aztán felejtsd el

2010. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!