Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem mindig mindent kijavít bármit csinálok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régen is volt egy-két dolog, amit ráhagytam, hogy csinálja, de az utóbbi időben teljesen elegem van belőle, már életképtelennek érzem magam mellette, mert nem jó, ahogy vezetek, kicsit utófűszerezi a kaját, újratakarítja a kádat, nem jó neki amit főzök, mert aznap este nem azt akar enni, majd holnap (amikor megeszi), pedig háromszor is megkérdezem, hogy jó lesz-e vacsira. Ha beágyazom az ágyat, akkor újraâgyazza. Nagyobb dolgokról, mint mondjuk a hitel kiszámolása, hogy melyik éri meg nekünk legjobban, már ne is beszéljünk. Úgy érzem úgy kezel, mint egy nyolc éves gyereket. Mit tegyek? (Most is éppen nyomtat helyettem, mert külön sorba kell szerinte írni valamit, amit egy sorba írtam).
2021. jún. 13. 17:46
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
És amúgy is túl sokat nyomtattam az előző hibás verziókból.
2021. jún. 13. 17:47
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem költözz el 🤷‍♂️
2021. jún. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Atyaisten.
2021. jún. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor vagy megalkuvó leszel, és elfogadod, hogy ő mindig mindent jobban tud (még akkor is, ha nem), vagy végzel a kapcsolattal.

Másnak nincs értelme... mert még csesztethetitek egymást a világvégtelenségig is, csak minek?

2021. jún. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%
Biztos vagyok benne hogy van alapja
2021. jún. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

Édes istenem..😅

A sirját is magának fogja ásni?

2021. jún. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
20%
Talán oda kéne figyelni a dolgokra és jól csinálni, hogy ne kelljen utánad újracsinálni. Elhiszem, hogy idegesítő, de ha ő lát még javítanivalót, akkor hidd el, más is fog. Csak őt jobban zavarja,, mivel veled él.
2021. jún. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

Valószínű hozzászokott, hogy mindent egyedül csinál és az úgy a legjobb, ahogy ő csinálja. Rosszabb napjain a férjem is ilyen. Aztán bocsánatot kér másnap, mert tudja, hogy túltolta és ez engem halálra idegesít.

Én már nem veszem fel, mert tudom, hogy ilyen napja van. Ő meg érzékeli és bocsánatot kér, ha úgy van. Szerintem ez egy kiváló kompromisszum. Senki nem tökéletes.

2021. jún. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

Ebből van, ami jogos, van, ami nem.

Utófűszerezi a kaját - ezzel semmi gond nincs. Miért ne fűszerezhetné meg utólag, ha ő pl. sósabban szereti? Én is erősebben fűszerezek, mint a feleségem. Régen rossz lenne, ha még utólag sem tehetnék sót a levesembe. Én fogom enni, nem ő.

Kád, ágy - lehet, hogy te vagy trehány, lehet, hogy ő túl precíz. Nem lehet igazságot tenni. De ha megcsinálja utánad szó nélkül, akkor ne problémázz rajta.

Nyomtatás - az tényleg idegesítő, ha valaki egy csomó rossz példányt nyomtat ki. Kérd a segítségét, vagy legalább fogadd el. Ill. próbáld meg megtanulni, hogyan lehet azt nyomtatni, amit szeretnél.

"nem jó neki amit főzök ..... pedig háromszor is megkérdezem, hogy jó lesz-e vacsira" - Ebben viszont neked adok igazat. Ha egyszer azt mondta, hogy jó, akkor utólag egye is meg.


Kicsit úgy érzem, mintha hiúsági kérdést csinálnál ebből. Ami csak arra utal, hogy baj van az önbizalmaddal. Akinek van önbizalma, az szívesen tanul a másiktól, ill. elfogadja, hogy ő sem csinál mindent tökéletesen.

2021. jún. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%
Én a főzéssel se értek egyet... Ha reggel még úgy látom, hogy rántottát akarok majd enni vacsorára, de estére már nem kívánom, ne legyek már azért egy f.sz mert mást akarok enni.
2021. jún. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!