Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek akkor, ha az élettársam úgy csókol, mint egy vaddisznó?

Figyelt kérdés
Eddig eltűrtem, hogy olyan, mintha egy vaddisznóval smárolnék, de már nem tudom. Szóljak neki, vagy hagyjam el?
2010. aug. 25. 16:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szólj neki, de figyelj a tálalásra. nem mindegy hogy az orra alá dörgölöd vagy utalgatsz rá és felfogja.
2010. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az mit jelent ,hogy ugy mint egy vaddiszno?
2010. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
van két agyara ?:D vagy milyen vadsznaj ?:D durván csókol ?
2010. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Hát mikor csókolózunk csak ez lebeg előttem

[link]

Már nem bírooom, és a szexről ne is beszéljünk.

2010. aug. 25. 16:40
 5/17 rá se ránts válasza:
neveld meg,vagy irattasd be valami csókos suliba,ahol megtanítják csókolozni,ha ez se segít köss rá egy pórázt és vidd el szarvasgomba gyüjtögetésre,hogy hasznod is legyen belőle
2010. aug. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Már látom magam előtt a következő kérdést az oldalon: Hogy csókol egy vaddisznó? ;]


Egyébként, ha jó humora van, szimplán közlöd vele, hogy ez így ergya, mert úgy érzem magam, mintha vaddisznóval smárolnék. Ha kedvesebben akarod, illetve fontos neked, akkor vezesd rá ügyesen... magyarázd el neki, hogy mit csináljon másképp, mivel bánjon csínján... tanítsd! Kettőtök érdekében.

2010. aug. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem az utolsó lesz. Annyira mocskos mikor hazajön a munkából, pont mint egy disznó. Lehet ez is a gond?
2010. aug. 25. 16:42
 8/17 A kérdező kommentje:
Huu, hogyan csókol egy vaddisznó?? Ne akarjátok megtudni!!!
2010. aug. 25. 16:43
 9/17 anonim ***** válasza:
LOL
2010. aug. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Vegyél puskát :))
2010. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!