Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Élettársam elfelejti a névnapo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élettársam elfelejti a névnapomat?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2 alkalommal elfelejtette, nem is készült semmivel, sőt, csak úgy odavágta, amikor mondtam neki,milyen nap is van ma (természetesen kivártam az estét..), hogy akkor masszírozlak 1 órát... Számára csak ennyit jelentenék, hogy hasára üt és kész? Ennyivel lerendez? :( Kapcsolatunk elején még verset is írt nekem, könyvbe foglalva.. Most meg... Szeret még Ő engem? :(

Én 1,5 hónappal névnapja előtt azon töröm a fejem, mivel lepjem meg, valami jó nagy meglepetést szeretnék neki, amit még senkitől sem kapott, egyedit.. Ő meg..


2011. febr. 8. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, tudod a névnap nem olyan nagy ünnep :J
2011. febr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

hogy lehet olyas valakit szeretni, akinek nem csupán adni, hanem tőle kapni is akarsz?

ezt nem szerelemnek hívják, hanem érdeknek.

2011. febr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Félreértesz, utolsó, nekem nem számít mit kapok, csak szívből jöjjön!! Ne csak úgy félvállról és odavetve.. Megnézném, te hogy éreznéd magad, ha az a férfi/nő, akit szerelemből szeretsz, ilyen hanyag lenne veled!!
2011. febr. 8. 19:45
 4/6 blex ***** válasza:
azon még nem gondolkoztam, hogy a nem létező barátnőm névnapján mit csinálnék, de egyelőre magasról kakilok az összes névnapra. nálunk ez sosem volt egy nagy ünnep, azt se tudom, mikor van a sajátom (csak az évszakot tudom)
2011. febr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most nem értem miért kell bántani a kérdezőt!Teljesen jogos ha sz@rul esik neki, hogy még a csávója is elfelejti a névnapját, még ha kis ünnep akkor is, valami aprósággal készülhetett volna....az állítólagos szerelmétől azért nem ezt várja az ember,és szerintem nem is normális!
2011. febr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kéne felfújni a névnapozást. A párommal sosem adunk egymásnak ilyenkor semmit.

Annyiban gond szerintem, hogy a kapcsolatotok elején figyelt erre, amúgy nem nagy ügy ha elfelejtik az ember névnapját.

2011. febr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!