Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az idén tavasszal megcsalt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idén tavasszal megcsalt az élettársam azzal a nővel akit még a kapcsolatunk előtt 2 évvel,7évig kefélt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Vége köztük azóta,mert mikor tusolt valamelyik napon,belekukkoltam a telcsiébe és a csaj anyázza a páromat(szegény anyukája már nem él),meg ilyenek.Akivel megcsalt ott van 2 gyerek,16évi házasság..mi meg most tervezünk babát.Párom nagyon akarja,ő 33és fél éves,és meg 32leszek.Félek ha terhes leszek,esetleg már meg is születik a picike,hogy megint fellángol köztük valami.Soha nem csalt meg,de már nem tudom mit higgyek.Akarom nagon a babát,mert én sem leszek fiatalabb,párom meg még jobban.Talán azért hogy így elfelejtse azt a nőt?Amúgy nagyon megútálta hogy olyanokat írt neki a nő,de 7év csak nem kis idő.Ráadásul mindezt a legjobb haverja feleségével tette!Én nagyon szeretem a páromat,nem szeretném őt elveszíteni.A nő akar még tőle folytatást,de a párom BIZTOS HOGY NEM,mert mondta ha hívja őt,akkor már fel sem veszi a párom a telcsit,meg elolvastam mit írt a nőnek mikor nem látta:HAGGYÁL BÉKÉN,BÁNOM HOGY MEGCSALTAM A PÁROMAT.SZERETNÉNK KISBABÁT ÉS A PÁROMÉRT MEGHALNÉK!TALÁN MEG TUD NEKEM BOCSÁTANI!NEM ÉRSZ ANNYIT MINT Ő!MEGKÉRLEK SOHA NE KERESS,ÉS LÉGY BOLDOG A CSALÁDODDAL!


Lécci segítsetek eligazodni,mit csináljak?Szüljek neki?


2009. aug. 29. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Így ez az sms elég őszintének tűnik, de persze nehéz így ítélni, mivel nem ismerjük a párodat! Nekem nagyon úgy tűnik, h tényleg megbánta, próbálj benne megbízni, és jöjjön az a baba, ha mind2en szeretnétek.
2009. aug. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Dehogy szűlj! Minek? ezt te is tudod. Legyen már benned tartás. Csak azért ne szülj mert már fiatalabb nem leszel. egy szar kapcsolatba akarsz szülni, aholmajd apuka rendszeresen félredug, mert benne van bőven a pakliban, egy boldogtalan kapcsolatban akaord őt felnevelni?

ennyire önző ne legyél, hogy magadnak szülj gyereket, egy ilyen senkiházi apának-.

Utólag lehet hogy megbánta és ha majd 2 év múlva megint gondol egyet és megcsal? mert megint rájött a dili? úgyis megteheti hisz egy ilyen sms-el le lehet venni a lábadról.

Aki őszintén gyereket és normális kapcsolatot akar az nem keveredik bele ilyesmibe, véletlenül meg főleg nem lehet megcsalni valakit....

27/L

2009. aug. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Persze mondjátok még neki hadd szüljön egy eleve elcseszett kapcsolatba, ahol a párja MÁR megcsalta...

Ilyen önzőséget...

2009. aug. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Olyan édes vagy!Köszi szépen a jó tanácsot!Én szeretnék felejteni,mert ő életem szerelme.Ma találtam (takarítás közben) a szekrényében a pólója alatt egy kis dobozkát amiben egy karikagyűrű van.Felpróbáltam és pont jó,de ugyanúgy vissza is tettem.Talán megkéri a kezem?Én ilyenre nem is vagyok felkészülve...Ha megkéri mit csináljak?Hozzámenyjek?Akkor ényleg megbánta ugye?És ami nagyon fontos:Azt mondta:A GYERMEKEM ANYJA CSAK TE LEHETSZ!!!KÉRLEK BOCSÁSS MEG SZERELMEM!!!
2009. aug. 29. 17:19
 5/11 anonim ***** válasza:
én tényleg sajnállak, hogy egy ilyen férfi jutott neked... csakis TE ismerheted a párod eléggé ahhoz, hogy el tudd dönteni, tényleg komolyan gondolta-e azt, hogy felhagy azzal a másik nővel. Ha te így akarod, akkor menj hozzá, de ne feledd: aki egyszer hibázik, az elköveti újra...
2009. aug. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja azt nem írtad a kérdésedben hogy te eleve eldöntötted hogy vele maradsz és erősítő véleményeket kérsz,

akkor nem írtam volna feleslegesen.

Jajj édesem...hát persze egy kis szemfény vesztéssel minden el lehet érni a tartással nem rendelkező nőknél.

Majd rájössz, csak az a baj, hogy addigra már késő lesz, de majd eszedbe fog jutni.

Amúgy mindezt nem kívánom, de ez eleve halálra van ítélve...

2009. aug. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak egyet felejtettél el.Gyereket nem neki szülsz,hanem magadnak.Te fogod szoptatni,Te fogod nevelni,Te kelsz fel éjjel,Te oldod meg a problémáit és Te mosol.Neki csak a nevét viseli.
2009. aug. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de én nem tudom megérteni. A srác megcsalt (szinonima: átvert, kihasznált, felültetett, hülyének nézett)és te ezek után vele maradtál? És gyereken gondolkozol? Ahogy írták is előttem, legyen benned tartás. A gyereked nem ilyen apát érdemel.
2009. aug. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

5éve élünk eggyütt.Előttem 2 évvel lett vége a kapcsolatuknak.

Lehet hogy hülye és vak voltam idáig???Nagyon megfontolandóak a válaszok!!!Ha megkéri a kezem,várok a válasszal még,és jobb lenne a gyerekkel is.De meddig?Én sem leszek fiatalabb,és bánni fogom szerintem azt az időt ami kesik a babával kapcsolatban,ha tényleg bízhatok benne!Szeretem őt,és ő naponta bizonyít.

Nemzetközi bakvizsgám van,mégis tök hülyének érzem magam,és tanácstalannak is.Nem lehet ,hogy aki egyszer hibázott az meg tud változni?

2009. aug. 29. 18:41
 10/11 anonim ***** válasza:
És mégis mire vársz? Az idő tul drága ahhoz hogy egy tetüre fecséreld tovább,ha már 7 évig azt tetted..hagyd ott..találsz te jobbat is,akinél nem az lesz a legnagyobb öröm,hogy "csak" egyszer csalt meg.a gyereket meg felejtsd el addig.Egy gyereket csak egy stabil,megingathatatlan kapcsolat bir ki,a barátod pedig már tanubizoynságot tett rola,hogy ez nem az.
2009. aug. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!