Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene ehhez szólnom ?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene ehhez szólnom ? Túlreagálom?

Figyelt kérdés

5 éve elek együtt a párommal. Vannak problémák, a legnagyobb hogy alig vagyunk együtt mindketten sokat dolgozunk, de hétvégén mikor nem dolgozok is inkább elmegy horgászni.. Ez csak egy kis háttér info miért is haragudtam ennyire meg ra.


Szombaton Délután 5 kor elment a helyi kocsmába egy munkahelyi bulira egész nap kerdezgettem hanykor jön haza Éjfél-1 végülis kinyogott nagy nehezen.. Mivel nem vagyunk beoltva így eszembe se jutott hogy discoba menne..Hajnal 5 kor hazaért végül, nem irt semmit.. Se hogy később jön se hogy elmegy discoba egy másik városba.. megláttam a karszalagot Délelőtt így felkeltettem mégis merre volt ott is össze vissza beszélt de nem hagytam ra így elmondta.. Közbe vissza hallottam ott verekedett is.. Végülis a beígért vasárnapi sütögetés együtt levés nyilván elmaradt mivel hétfő reggelig aludt kb.. Bár en azóta se szólok hozza .. Szerintetek ? 26 éves ő


2021. jún. 14. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egymás mellett éltek csak
2021. jún. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hat igen .. olyan mintha semmibe venne, hogy en itthon izgulok merre van .. tok mindegy neki o jól érezte magát az a lényeg
2021. jún. 14. 14:19
 3/10 A kérdező kommentje:
De nem az az ember vagyok aki zaklatna hivogatna merre van, elvártam volna hogy korrekten szól hogy te hulye ne várj majd reggel megyek elmentem egy discoba
2021. jún. 14. 14:20
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Eleve nem is egyutt jartok kikapcsolodni szorakozni.

Nem is vagytok egy világ

2021. jún. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

1, 4-nek igaza van.


Halvány fogalmam sincs mi a fenének vagy te együtt vele...mert ennek az egésznek semmi értelme az biztos.

2021. jún. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hangzik ugy, mintha nagyon erdekelte volna az, hogy megkerted hogy legalabb irjon mikor jon.


Ha egy ilyen aprosagot nem tud betartani, akkor mit tud?


Meg minek mondja el az sztori felet? Miert hagyja ki hogy verekedett?

2021. jún. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hagyd el! és gyere hozzám feleségül!

Én nem horgászom, házias vagyok, kedves, jóhumorú, intelligens és a magyar átlaghoz képest kifejezetten tűrhető anyagi háttérrel rendelkezem.

2021. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat..

4 : azért nem mentem mert az egyik kollégája elmegy a munkahelyről pasis Munka helyibulinak lett beállítva nekem , viszont a 10 munkatársa közül Csak o es a haverja mentek tovább a Kocsmából a discoba..


Ő nem érti, hogy mi a problémám természetesen bár el se mondtam ha magától nincs ennyi esze.. Mindenhol ez folyik hogy oltási igazolvány nélkül nem engednek be szórakozóhelyre, így eszembe se jutott hogy o azért be próbálkozik és be is engedik.. Azért tényleg írhatott volna, hogy itt vagyok az xy helyen de ezek szerint egész éjszaka egyszer se jutottam az eszébe :D

2021. jún. 14. 16:59
 9/10 A kérdező kommentje:
7: o szuper , akkor igent mondok.. HAHA!:D
2021. jún. 14. 17:00
 10/10 anonim ***** válasza:

Bocs, de ez nem kapcsolat.

Amúgy a részegen verekedő ipse nekem nagyon nem!

2021. jún. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!