Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 év hetero kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év hetero kapcsolat után rájöttem, hogy inkább a nőkhöz vonzódom. Maradjak vagy menjek?

Figyelt kérdés

A párom egy nagyon jó ember, szeretem őt, összeillünk, közösen tervezünk házat vásárolni, közös a hobbink, stb. Szóval minden a legnagyobb rendben van.

Kivéve, hogy pár hónapja rájöttem, hogy vonzódom a nőkhöz. Azóta egyértelműbbé vált, hogy inkább a nőkhöz vonzódom, mint a férfiakhoz.

A párommal tudok szexelni, ki tud elégíteni, de egyre gyakrabban képzelek a helyébe egy nőt.


Nem akarok felrúgni mindent így 4 év után, de lassan úgy érzem, elnyomni sem tudom ezt tovább.

Van itt valaki, aki ilyen helyzetben volt?


2021. jún. 15. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Elsősorban a pároddal kellene ezt közölnöd, még mielőtt házat vásárolnátok. Lehet, hogy azt fogja mondani, hogy próbáld ki nővel (akár hármasban) és utána dönts.


Hogy tudod kijelenteni, hogy inkább a nőkhöz vonzódsz, ha még nem voltál nővel csak fantáziálsz róla?

2021. jún. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még tinikoromban volt lánnyal egyéjszakás kalandom, azután csak férfiakkal volt kapcsolatom. Elkönyveltem magamban kíváncsiságnak, de már tudom, hogy nem kíváncsiság volt.
2021. jún. 15. 12:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben még inkább azt gondolom, hogy üljetek le és mondj el neki mindent az érzéseidről, őszintén.
2021. jún. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Magyarán biszex vagy. Nah most két út áll előtted. Vagy megpróbálod elnyomni magadban, "megerőszakolni" a saját vágyaidat. Elárulom nem fog sikerülni. A tudat alattidban mélyek kondicionálódott szexuális preferenciák NEM nyomhatóak el, folyamatosan ott fog kísérteni, frusztrálttá, boldogtalanná téve, amit észre sem veszel de a párodon fogsz kitölteni és rámegy a kapcsolatotok.

A másik és egyetlen járható út. Megmondod a párodnak, hogy biz' biszex vagy (már rég meg kellett volna mondanod az elején!). S elmondod őszintén hogy te vágysz a női érintésre is. Ha tudtok ebben kompromisszumos megoldást találni akkor jó - egy boldog kapcsolatod lehet amiben a vágyaid teljesülnek. Ha nem akkor meg az 1) verzió fog érvényesülni, te meg beleragadsz a boldogtalanságba.

2021. jún. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Beszéld meg a pároddal
2021. jún. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Vagy csak simán nem vagy szerelmes és eddig még sose jött össze a kölcsönös szerelem férfivel és rá kell fogni valamire, hogy miért nem jó velük, pl. mert volt egy lánnyal kalandod és most ez eszedbe jut, mert az ember egy szar kapcsolatban nyilván fantáziál.

Ez is lehet.

Nem nagyon hiszek a biszexualitásban.

2021. jún. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne elnyomni??? Éld ki amit ki kell élni.
2021. jún. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!