Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés

Adott egy párkapcsolat ahol meg volt a harmónia, tényleg minden klappolt, azonban a férfinak mentálisan nem oké valami, ami ha rájön akkor nem 2 hét alatt tűnik el és évente 1-2 alkalommal ha nem többször elő is jön. A kapcsolatunk óta ez most először történt, engem nagyon hamar önértékelési gondokba sodort, hogy biztos nem vagyok elég jó, szakítani akar, el akar hagyni, nem jó neki a kapcsolat. Felerősítette bennem ezeket a félelmeimet. Már az álmatlanság és az étkezési problémák is kijöttek rajtam, szakítás óta az tévágytalanság nem nagyon tért vissza még) Emiatt túlgondoltam az egészet és végül én szakítottam vele. Nagy erőt éreztem, hogy megtegyem a lépést, de ahogy kimondtam elkezdett a bűntudat enni belülről. Egyik percbe azt érzem, hogy jól döntöttem, másikban, hogy kitartóbbnak és türelmesebbnek kellett volna lennem, mert mennyi szép emlékünk lehetett volna. Jó döntés volt-e ezt meghozni? Vagy nem szabadott volna ezt feladnom, csak időt adni neki.

Valójában ha azt mondjátok is, hogy én voltama hülye esélyem sincs már visszatáncolni magam hozzá. Történt valami, amit szerinte én másképp értelmeztem, holott szerintem nem. Csak egyik nap ezt mondja, aztán utána másik nap már megint mást mond, így én összezavarodottságomból a szünetünk alatt egy kis csókot megengedhettem magamnak mással. Azonban ez adott erőt, hogy megtegyem a lépést, hogy milyen felszabadultnak éreztem magam és nem egy besavanyodott valakinek aki csak vár és vár



2021. jún. 16. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Nem olvastam vegig, szerintem mas eletregenye senkit se erdekel
2021. jún. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Jól tetted, hogy szakítottál vele! Ez egyszerűen nem kérdés! Pont.
2021. jún. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
mentálisan beteg emberrel nem lesz jó kapcsolat
2021. jún. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Egy normális ember nem tűnik el állandóan. Ez akkor nem is párkapcsolat. Csak valami utánzat.
2021. jún. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 év is már sok idő, de inkább így, mint 6-7...20-30 év múlva X gyerek és hitel után
2021. jún. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem írtál semmit, ami rossz. Csak hogy beked félelmek generálódnak emiatt. A sztoriban te tűnsz mentálisan betegnek. Rám mindig azt mondja a párom, hogy össze-vissza, meg ellentmondásosan beszélek, közben csak nem érti a sajátjánál bonyolultabb gondolkodásmósot. Lehet nálatok is ilyesmi volt. De hogy emiatt hogy leszel bizonytalan, na jó az még oké, de hogy emiatt szakítani??? Omg
2021. jún. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!