Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor egy fiú le szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor egy fiú le szeretne zárni egy kapcsolatot, konkrétan dönt, nem vacilál még rajta napokig ugye?

Figyelt kérdés
A barátom ezt teszi.megeleégelte a veszekedéseim emiatt!Még azt is bevallja hogy szeret, és hiányzom. Akkor miért nem dönt már? Vagy még lehet később lehet belőle valami? Most gondolkodik....Nagyon kívánom már vele a szexet is, mert azzal nem volt baj soha!sőőőőőt! A legjobbak voltunk egymásnak.nem egyszer mondta nekem, de ezt érezni is lehet!Ilyenkor mi van? lesz még valami közöttünk?
2010. aug. 25. 19:26
 1/6 Captain Frájer ***** válasza:
Ha nem fogsz vele veszekedni akkor lehet, h lesz belőle valami.
2010. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
akkor most azon gondolkozik,hogy elhagyjon vagy nem?Csak azért gondolkozik mert szeret...vagy sajnál,vagy mindkettö.Miért akarna szakitani ha szeret???
2010. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnál? miért sajnálna? Én nyírtam ki, nem bírt velem, és ezért azt mondta hagyjuk,mert veszekszünk mindig!De éreztem az utolsó találkozásunkkor is hogy szeret még. Ö jött átölelni,és megpuszilni a nyakamat,meg a számat.
2010. aug. 25. 19:31
 4/6 anonim ***** válasza:
hát akkor neked kellene változtatnod az idegeiden,hogy ne veszekedj annyit! Nem???
2010. aug. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként férfiről van szó.Nem gyerek, és nem tudja mit csináljon velem,mert mindig össze veszünk, de szeret még, és hiányzom is neki. valami ilyen van most
2010. aug. 25. 19:35
 6/6 A kérdező kommentje:
De igen!De remélem nem késő már
2010. aug. 25. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!