Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már, hogy megütött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már, hogy megütött a férjed?

Figyelt kérdés

2021. máj. 30. 00:08
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
69 szavazat
1 2
 1/14 anonim válasza:
24%

Nagyon jó kérdés!Viszont azt is meg kellett volna írni, hogy, aki "igen"-nel felel az mesélje el a sztorit!Úgyis anonim az oldal!

/egy félig érintett..."

2021. máj. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

3: Neked mi bajod van? Ha értenéd az iróniát, akkor látnád, hogy nem csak a nők elleni erőszak, hanem az áldozathibáztatás ellen is állást foglaltam.


Ha meg egy incel vagy, aki azzal próbálja aláásni a bántalmazott nőket, hogy középszerű kirohanásokat firkál nőnek kiadva magát, akkor erőltesd meg jobban a fantáziádat, mert ez elég gyenge kamu-műsor.

2021. máj. 30. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem fordult elő, mert én vagyok a férj :D
2021. máj. 30. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha. Engem az apám vert gyerekkoromban és kínosan ügyeltem arra, hogy olyan párt válasszak,aki soha nem tenne ilyet.
2021. máj. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem, soha!

Nálam az váló ok lenne! A megcsalást megbocsátottam, de ha megverne, azt biztos nem!

2021. máj. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
7 vagyok. Kicsi kifejtem. Tehát egyforma súlycsoport vagyok a férjemmel. Kb. egyforma magasak, súlyúak ,erősek. Tehát ha valaha mégis megpróbálná, meg tudom védeni magam.Sőt. Nekem is tetszettek a magas, nagydarab pasik, de apám veréseinek köszönhetően soha nem mertem volna férjnek ilyet választani.
2021. máj. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
hopp, itt töröltek egyeseket, tehát 5 és 7 vagyok
2021. máj. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Eleve egy szelíd ember, még a kutyának is azt mondja, hogy "Légy szíves Buksika menj arrébb!"

Ha mégis megőrülne, akkor az lenne az utolsó együtt töltött napunk, akárhány éve vagyunk együtt.

2021. máj. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Engem az asszony vert már el, úgy komolyabban. Jogos volt, mondjuk én sosem bántanám őt.
2021. máj. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy verés soha nem jogos. Tudjuk már magunkat kontrollálni annyira, hogy nem ütünk oda. Engem anyám vert, amikor kicsi voltam. Neki ez volt a nevelés. Megfogadtam, hogy soha senkit nem fogok megütni és soha többet senkitől nem tűröm el, hogy bántson. Az lenne az utolsó perce a kapcsolatnak.
2021. máj. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!