Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már hogy megcsaltátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy megcsaltátok barátnőtöket/barátotokat és mondhatni soha nem derült ki?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszer csaltam meg a páromat, és az kiderült. Azóta soha senkit nem voltam képes, és nem is leszek, akkor sem ha tudom soha nem derülne ki! Egyszerűen a lelkiismeretem nem bírná elviselni a tudatot, nem bírnék utána a párom szemébe nézni!
2010. aug. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

sajnos igen.. csaltam meg már 2 barátomat sem. Barátnőm tudta,de egyik srácnál sem derült ki. Viszont nem szerettem őket. Mindkettő ugyanolyan puhány idióta volt, hogy na.

Nem..nem érdemelték meg. ÉS igen volt bűntudatom. De annyira egyformák voltak,még a nevük is azonos volt. Nem csodálkozom h a 2.nál is megesett. Viszont tudok valakit...akit szeretek,és ő sose csalnám meg...hiszen őt tényleg szeretem.

2010. aug. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem és nem is fogom megcsalni mert gerinctelen dolog.ha hiányzik vmi olyan szinten h máshol keressem akkor ott már nagy bibi van. ha vmi kell előbb kidodm és utána nézek más után minthogy így megalázzam.

22L (4éve kapcsban)

2010. aug. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen volt már ilyen. Egyetlen egyszer. Hihetetlenül fájt hogy megbántottam szegényt :S De miazhogy " és nem derült ki" ? ha szereted akkor őszinte vagy vele, és elmondod neki.

Én elmondtam neki. Ő nagyon szeretett, ezért megbocsájtott.

Azóta is együtt.:) több mint 2 éve.

16 L ő 18 F

2010. aug. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem... ha szereted, akkor eleve meg sem történik!
2010. aug. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egyszer előfordult...hülyeség volt, tudom. veszekedtünk kb 2-3 hete, minden nagyon rossz volt, és egy kis szeretgetésre vágytam, ami tudom, hogy NEM mentség, de akkor így történt, és mostmár mind1. nem derült ki, nem is fog, nagyon remélem.

19L

2011. nov. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tizenéves koromba volt ilyen igen,de nem bántam meg,mert sokminden kimaradt volna az életemből emiatt...Felnőttként máshogy gondolkozom,és akivel most vagyok,sose csalnám meg.Szerencsére,kiéltem már magam akkor. ;-)
2012. júl. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!