Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, hogyan szereztétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, hogyan szereztétek vissza a barátnőtöket szakítás után?

Figyelt kérdés
Csak olyan történeteket várok ide akinek már sikerült ez ami t kérdeztem. Arra is kíváncsi vagyok hogy hogyan sikerült és mivel töltöttétek ki azt az időt amit régen vele?
2011. okt. 19. 15:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Sehogy, ah egyszer szakított, feleslegesnek látom tőrni magam érte.
2011. okt. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
én sehogy sem. próbáltam, de aztán nem sikerült. :) ma már van egy újbnőm. :
2011. okt. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az a baj ti ketten elmenekültök a probléma elől, lehet később újra ugyanaz a hiba miatt lessz vége. Vagy az hogy nem vagytok képesek megbocsátani, vagy pedig az hogy ti nem veszitek észre hibáitok ami aztán véget vet a kapcsolatnak.Biztos van olyan köztünk aki nem adta fel és hálás a párja is érte.
2011. okt. 19. 15:21
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
Sehogy, miért kéne egy hazug ribanc nekem?
2011. okt. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 gusztibá válasza:
72%
Hívd fel te barom!
2011. okt. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
44%
Ha a fiú szakít, akkor eleve nincs oka újra próbálkozni a lánynál. Ha a lány, azt 99%-ban egy másik fiú miatt teszi, aki jobban néz ki a párjánál, ezért a lapátra tett srácnak megint csak nincs értelme próbálkozni. Nem azt mondom, h nincs olyan, amiről írsz, de nagyon ritka.
2011. okt. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

"Ha a fiú szakít, akkor eleve nincs oka újra próbálkozni a lánynál. Ha a lány, azt 99%-ban egy másik fiú miatt teszi, aki jobban néz ki a párjánál, ezért a lapátra tett srácnak megint csak nincs értelme próbálkozni. Nem azt mondom, h nincs olyan, amiről írsz, de nagyon ritka."


Érdekes, én mindíg azt hallgatom a csajoktól h milyen jó pasi vagyok, és vagyok annyira szerencsés h az eddigi 8 barátnőm közül, 7-ért semmit sem kellett tennem, mert ők akartak velem járni. Ennek ellenére 5 dobott különböző hülye indokokkal, (amikre ma idősebb fejjel tudom a magyarázatot) és összejöttek az átlagtól is csúnyább pasikkal, akikkel 2-3 évig együtt voltak.

2011. okt. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
17%
A pénzt kihagytam, az is egy fontos tényező :) Ha mégsem az volt, akkor akikre lecseréltek, azok csak szted voltak csúnyábbak nálad, szerintük nem.
2011. okt. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
34%

Második vagyok! Akkor most elmondom, hogy mi is történt pontosan:

Most vagyunk mindketten végzősök...de nem is ez a lényeg. Mi ketten külön gimibe járunk, de anno, még kilencedik előtt, gólyatáborban ismerkedtünk meg, mivel mindkettőnk gimnáziumának ugyanott/ugyanakkor volt a gólyatábora. Itt ismerkedtünk meg, mert volt egy program, amin a két gimi együtt vett részt, de mind1. 1.5 évig jártunk, tehát amikor 10-esek voltunk, akkor szakítottunk. Úgy kezdődött, hogy mindkettőnknek nagyon sok volt a tanulnivalója volt, és mivel a gimink a város két különböző pontján volt, ezért csak hetente tudtunk 1-2-szer találkozni. Ez egy kicsit kevés volt, ő is, én is sokat aggódtunk, féltékenykedtünk ezért. egyszer csak elkezdtünk ebből kifolyólag veszekedni, majd ő mondta ki végülis, hogy szakítani akar. ne vagyok nyápic, de kb. egy hétig sírtam, nagyon szomorú voltam. átgondoltam mindent, kértem új esélyt az exemtől. mondta, hogy próbáljuk meg még egyszer. kb. fél évig újra jártunk, de ő közölte velem, hogy túl erőltetett, feszült a kapcsolatunk, ezért nem akarja folytatni. aztán megint szakítottunk, de mostmár végleg. én nem akartam vele szakítani, megint következett az egy hetes sírás és depis hangulat, aztán elhívott egy barátnőm, hogy segítsen túllépni ezen a szakításon, majd a nap végére beleszerettem, és azóta is járunk. sokkal jobb ez a kapcsolatom, mint az előző. :)) eleinte voltak veszekedések köztünk is, de csak azért mert mindenki azt mondogatta, hogy csak az exemet féltékenyítem...stb.

2011. okt. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj egyik sem volt gazdag, mindegyik a város legsötétebb (szó szerint) iskolájába járt, és kolisok voltak. Nem voltak pénzesek. Szerintem voltak csak csúnyábbak? Lehet. Bár még a csajok barátnői meg az én csaj haverjaim is azt mondták + kérdezték h hogy tudtak egy ilyennel összeállni? Bár utólag kiderült h több köze volt a dolgokhoz a jófiú/rosszfiú kérdéskörhöz, mint bármi másnak... Sajna született jófiú voltam világ életemben, akikkel meg összejöttek utánam igazi bunkók. (az a megcsalód, átb@szós, hazudós fajta, és nem a határozott, férfias domináns fajta)
2011. okt. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!