Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tesztek, ha ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek, ha ismerkedésnél látjátok a másikon, hogy passzívabb lett?

Figyelt kérdés
Én nő vagyok, ezért most a férfiakról tudok csak beszélni. Arra gondolok, amikor az elején lelkes, mentek ide oda, eltervezi mit fogtok csinálni, stb. Aztán ez alább hagy, de ugyanúgy keres, csak már érezhetően kevésbé lelkes. Ez akkor szokott lenni, ha rájön, hogy nem szerelmes, de azért szeret veletek lenni, és ugye a szex is jó.. de ezt persze nem mondja ki. Ilyenkor rákérdeztek mi a baj (de általában nem mondják meg őszintén, csak annyit mond, hogy minden oké), vagy elkülditek valamilyen indokkal? Vagy ti hogy kezelitek ezt, mert őszintén úgyse fogja elmondani, hogy mi a helyzet?
2021. jún. 20. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
És ha elmondaná hogy elszállt a rózsaszín felhő de mégis kedvel téged akkor mit reagálnál? Kérdés az hogy újra és újra beléd tud e szeretni? Vagy lehet hogy ő is passzívnak lát téged talán ezért vett vissza egy kicsit.
2021. jún. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát, igen lehet ez is. De én is akkor leszek passzív, ha a másik az lesz.
2021. jún. 20. 09:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztosan van oka. Kibirhatatlan vagy, sárká ykodaz…stb.
2021. jún. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem az ok a kérdés, hanem hogy más ilyenkor mit tenne
2021. jún. 20. 09:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet nalam is. Az eszem azt sugja hogy engedjem el es tobbet erek ennel. Megerdemlem h valaki teljes odaadassal szeressen. Szivem meg nem tudja elengedni.. pedig en is ezt tabacsolnam neked es magamnak is.
2021. jún. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad áll, hogy jó-e az neked, hogy valaki csak szexre tart és szabadidőzni, de a büdös életben nem lesz belőle több, holott te azt akarod. Akkor mit is kéne tenni szerinted?
2021. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké csak nem mondja ki, és az ember reménykedik, hogy majd újra olyan lesz mint volt. Csak nem tudom van-e értelme ilyenkor reménykedni.
2021. jún. 20. 12:50
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme.
2021. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nincs férfi nincs több sírás
2021. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!