Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Werte kérdése:

Mi a teendő ha el akarok hívni egy lányt a munkaideje alatt?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki ökörséggel támadna le, szeretném felhívni a figyelmét, hogy közel 10 éves kapcsolat utáni szüneten vagyok túl... 29 éves leszek. Az első és leghosszabb kapcsolatomban a lánnyal baráti körön belül alakult ki a kapcsolat. Tehát sosem kellett bevetnem magam, leszólítani...stb...

A kérdésem, hogy a lány a közeli boltban dolgozik és azon vettem észre magam, hogy egy nap akár 3-4szer is bejárok alibiből vásárolni, csak hogy lássam...

Nyilván szeretném elhívni valahová, de munkaideje alatt, akár polcfeltöltés, akár pénztár-neki ez a munkaideje...

Hogy és hol lehet ötletesebb elhívni/leszólítani?

(amúgy úgy érzem-lehet rosszul-kölcsönös a szimpátia. amikor meglát mindig mosolyog)

Köszönöm az ötleteket és a KOMOLY tanácsokat!


2010. aug. 25. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
De h*lye vagy. :D Kérd el a számát, vagy akkor menj, amikor már bezár a bolt.
2010. aug. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

én tuti,h a bolt zárása előtt 3 perccel esnék be és megkérdezném,h hol lehet itt szerelem csokit venni?

és vennék neki egy olyan szív alakú milkát,majd megvárnám és elmennék velel vhova

2010. aug. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ebből látszik, hogy nem értesz valamit. Ő ott és akkor dolgozik. Illik, nem illik? Nem tudom a főnöke mennyire örülne, ha ekkora (számára baromsággal) tartanám fel a munkaerejét!

Lehet ez a szólítsuk le menne a nyílt utcán, de ez a szitu szerintem más.

2010. aug. 25. 23:59
 4/10 A kérdező kommentje:
Második... TALÁLÓ!!! Tetszik!
2010. aug. 25. 23:59
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért ha van még valakinek ötlete szívesen "meghallgatom". Köszi
2010. aug. 26. 15:37
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan megkérdezheted a munkaideje alatt is. Sokan járnak el a boltba és elegyednek beszélgetésbe az eladókkal, akár ismeretlenül is. Tulajdonképpen fel sem tartanád őt, mivel az alap, hogy valamit veszel is. Miközben téged szolgál ki addig neked jogod van beszélgetni vele, mivel a "bevásárláshoz" kell a kontaktus. A csokis ötletből kiindulva: megkérdezed tőle, hogy elmenne-e veled, ha igent mond akkor mond azt neki, hogy még a kedvenc csokiját is kéred, és a randin odaadod neki. Nem tudom, hogy segítettem-e vagy sem, de hajrá, szorítok.


19/L

2010. szept. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy tudod e a nevét, mert ha igen, akkor szerintem manapság a legegyszerűbb formája a kapcsolat felvételnek az internet. Keress rá közösségi oldalakon!

Ha nem tudod a nevét, akkor szerintem is jó ötlet egynek a csokis dolog, de velem pl. egy pincér úgy vette fel a kontaktot, hogy mikor fizettem és adta vissza a visszajárót a pénzzel együtt adott egy cetlit a telefonszámával és a nevével. Akár ezt is megpróbálhatnád, hogy amikor fizetsz Te is odaadod az elérhetőséged. Úgy gondolom, hogy ez nem is tolakodó.Diszkréten kezdeményezel.

20/L

2010. szept. 1. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
Lesből támadva bökd a fingóját
2010. szept. 1. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem munkaidőben úgy tudsz randit kérni h. leírod egy lapra a számod, neved és leírod h. szívesen találkoznál vele munkaidőn kívül is, h. megismerd, olyan randi féle.Ha gondolja hívjon fel és akkor megdumcsizzátok.Ha pultos akkor csúsztasd oda neki, ha árufeltöltő,akkor nyomd a kezébe,de úgy h. lássa te adtad.Aztán köszönj el és tedd hozzá h. várod a hívását.Szerintem ez jó,ha bejössz neki akkor én a helyében felhívnálak és még neki sem lesz baja,mert nem tartod fel a munak alatt.

25/l

2010. szept. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
beszélj vele,az nincs megtiltva.
2010. szept. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!