Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem egy férfival....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy férfival. Egyedülálló anyuka vagyok, pici babával. Szerintetek egy férfi tudja sajátjaként szeretni a kisbabámat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 08:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Attól függ, valóban férfival ismerkedtél-e meg, vagy csak egy fiúval.

Ha valóban férfi, akkor tudja, de én nem hiszek a tündérmesékben.

Kivánom neked, hogy tévedjek.

2010. aug. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nem azzal van a baj,hogy tudja-e szeretni? Hanem azzal,hogy eltudja-e viselni a kisgyerekek hisztijeit, tud-e velük foglalkozni stb. Miért nem az igazi apukájával élsz? Ő is férfi,mégsem vagytok együtt.

Nagyon megkell gondolni egy ilyen kapcsolatot,mielőtt valóban együtt akarsz élni vele. Hiszen még az sem biztos,hogy te tudsz vele együttélni. Nem lehetetlen,de elég kockázatos. Ismerjétek meg jól egymást,azután dönts.

2010. aug. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Ez itt nem teljesen a kortól függ na jó persze nem egy 20 éves tapasztalatlanra gondolok, hanem az érettségtől és attól, hogy tényleg igazából szeret e téged a gyermekeddel együtt, ha igazán szeret téged és veled szeretne élni akkor nem akadály számára egy kisbaba és tapasztalataim alapján szerintem meg tudná szeretni a babát a sajátjaként, persze itt szemügyre kell venni, hogy az igazi apa időnként eljön elviszi vagy megnézi a babát.

De ha szeret téged és ezt nem csak mondja akkor elfogad téged a babával együtt és a vele járó helyzettel együtt.


Ezt azért át kell rágni megbeszélni az illető pasival, hogy mégis hogy gondolja a jövőt veled kapcsolatban és megbeszélni az összes apró részletet ami elkövetkezik majd ebben a kapcsolatban ideértve az igazi apa felbukkanását, azt hogy a baba éjszakánként soxor sírni fog, meg hasonlók, és hogy ne hagyjon ott 2 hónap után.


De ezt neked is érezned kell hogy az adott pasi mennyire biztos ebben és mit érez irántad és meddig képes elmenni ebben a kapcsolatban és hogy nem e akadály neki a baba.


Amúgy meg igen lehetséges , nagyon sok olyan férfit ismerek a legfiatalabb 23 éves aki összejött egy egyedülálló 1 gyermekes nővel és boldogan elvannak szereti a babát sajátjaként neveli és boldogok.

2010. aug. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudja. Felneveli de sose fog sajátja ként tekinteni. Nagyon ritka ha mégis így van, pl ha neki nem lehet sajátja.

Bár ez még mindig jobb mint az állatvilágban: ott az állat elpusztítja a kiválasztott nősténynek az idegen hímtől való kölykeit.

2010. aug. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem a gyerek apjával élsz?

Előbb kellet volna gondolkoznod hogy kinek szülsz gyereket.

A legjobb ha olyannal jössz össze akinek szintén van már gyereke, így ő is úgy viszonyul a tiedhez, ahogy te az övéhez.

2010. aug. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Kedves 70%-os 8:45 -ös


Ugye tudod hogy nagy hülyeséget mondtál. Tőlem lehetsz te 45 éves tapasztalt pasi is vagy nő is, de tuti nem voltál még ilyen helyzetben.


Igenis szeretheti sajátjaként a babát, nem egyszer fordult ez már elő. Ismerőseim körében is van ilyen kapcsolat.

2010. aug. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
4%

Én még "csak" 19 éves vagyok de már most megmondom hogy nem jönnék össze olyan nővel akinek gyereke van, max akkor, ha mondjuk 50 éves vagyok a nő pl 47 és felnőtt gyereke van.

Na de azt hogy egy gyesen lévő nőt én tartsak el a gyerekével együtt aki nem is az enyém... na azt már nem vállalnám be.

2010. aug. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

emberek gondoljatok már bele, mennyire sok egyedülálló nő van aki ott maradt egy babával mert a férje megijedt a gyerekneveléstől és ott hagyta vagy összejött egy másik nővel, erről a nő nem tehet, nem lehet teljesen ugysem kiismerni senkit sem eléggé.

Egy baba az sok mindent megváltoztat!


Akkor az a több 1000 egyedülálló 1 kisgyerekkel maradt nő örök életére maradjon egyedül és szenvedjen?????????


Gondolkozzatok már kicsit te is kedves 19 éves!

2010. aug. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

08:58: "nem lehet teljesen ugysem kiismerni senkit sem eléggé". A legtöbbjük meg sem próbálja, hanem fitalaton / első diákszerelem pasijának szül gyereket, mindenféle tapasztalat nélkül. Sajnálnom kéne őket? Igen, sajnálom, de nem érzek együtt velük. Tudatlanság, önzés, butaság ezen nők ismérve.


Egyébként hogyan szerethetné sajátjaként? Hiszen nem az Övé. Igen, szeretni lehet, de ha lesz közös gyerek, az mindig prioritást fog élvezni.

2010. aug. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem fogja sajátjaként szeretni, hiszen nem is az, de szeretheti és elfogadhatja Őt.


nekem is kis babám van és valószínűleg válni fogunk.

Aki meg azt írta hogy "jobban meg kellett volna gondolni"... Kívánom , hogy soha ne kerüljön ilyen, vagy hasonló helyzetbe, se Ő , se a gyereke ha lesz később.


És nem mindenki azért keres PÁRT hogy eltartsa. Én pl. egyedül is képes lennék felnevelni a picit, nem anyagi pártfogót keresek.


Tehát kedves kérdező, ne azt várd hogy sajátjaként szeresse, ha "csak" szereti is elég.

2010. aug. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!