Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én 30 éves férfi vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 30 éves férfi vagyok és megismerkedtem egy 17 éves lánnyal! Engem nem zavar a korkülömbség de öt nagyon! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Elsö látásra azt mondtam magamnak hogy igen öt keresem pont ilyen lányt tudok elképzelni! Annyira tetszik a stilusa a habitusa mindene hogy számomra elsö látásra szerelem lett! A probléma az hogy én nagyon szeretném ezt a kapcsolatot de ö nem biztos magába és tart a véleménytöl a szüleitöl hogy ki mit szol hozzá! Igaz még csak egy hete ismerem de ez idö alatt mintah 1 éve ismerném! Egyik nap azt mondja nem érdekli ki mit gondol másik nap hogy ez igy nem fog müködni! Pedig mindennel meg van teljesen elégedve csak a kor zavarja nagyon! Hogy tunám meggyözni, hogy ne ezzel foglalkozzon hanem csak kettönkel hogy mennyire megértjük és közös hullámhosszon vagyunk! Nem is tudná elképzelni azt hogy mi ne találkozzunk ne bujjon hozzám ne beszélgessünk ne szeretgessük egymást! Neki ez már most hiányozna, bár igaz nem szerelmes még! Lehet az lenne már ha nem a korral foglalkozna! Segítsetek kérlek mit tegyek?
2008. aug. 8. 00:38
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
AZ lenne a legjobb megoldás ha a szülei is tudnának róla. Először próbálj meg a szüleinél jó benyomást kelteni mondjátok nekik, hogy a lány végre megtalálta a hozzá illő érett férfit stb. És ha ők elfogadnak akkor a többi ember véleménye már nem számít.
2008. aug. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
75%
ezzel en is egyet ertek ,mert ha a szulei melletetek allnak akor az egeszen mas
2008. aug. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem szeretnék ünneprontó lenni de...egy 30 éves férfi nem családra vágyik és gyermekekre?


Tudom hogy mondják hogy a kor nem számít meg minden...Ok hogy szerelmes vagy belé ....de szerinted miért zavarja őt a korkülönbség?.mert még fiatal(gyerek) és ez így ennyi idősen még nem normális..belegondol hogy neki miért nem lehet ez így...biztos ő is szeret téged ebben a korban még nem hiszem hogy felkészültnek érzi magát erre...később már ugye más lenne a dolog ha ő mondjuk 25 te meg 38(kicsit elfogadhatóbb)de ebben a korban még ez a korkülönbség is sok..

én is 17 vagyok és kérlek ne érts félre nem kioktatni akarlak csak a véleményemet mondom :D

14 voltam mikor megismerkedtem az akkor 20 éves barátommal ..a baráti köröm állandóan azt hajtogatta hogy ki akar használni stb. ..mégis már 3 éve vagyok vele együtt :) Ezzel azt szerettem volna mondani hogy 14 éves koromban ez a korkülönbség sok volt de mára már nem tűnik annak...

remélem azért valamennyire érthető voltam :D

2008. aug. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Beszéljetek a szülőkkel. Ha nem szeretnék, hogy a 17 éves lányuk egy 30 éves férfivel párkapcsolatban éljen, akkor hagyjátok az egészet, mert csak még erősebb lesz a korkülönbség zavaró oka.

Ha még nem szerelmes, teljesen felesleges erőltetni, csak szép lassan, különben hamar kiszeret belőled.

És a szerelem az nem attól függ, hogy foglalkozik-e a korral. Nem szeretnélek elkeseríteni, de ha szeretne, már most nem foglalkozna a korral... :S De ez nem azt jelenti, hogy még nem szerethet beléd.

2008. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
46%
ennek a lánynak nem egy 30 éves FÉRFIRA van szüksége!!!!!
2008. aug. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Na és ha bejön nekik?! Én ismerek ilyen párokat! Meg kell próbálni. Ha nem jön össze, az nem biztos, hogy a korkülönbség miatt van!
2008. aug. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jó választ adott nekem kivétel nélkül mindenki! Kezd összeállni a kép bennem, hogy mit is tegyek! De a legjobb az lesz ha hagyom kibontakozni a dolgot! Sajnos idöt kell adni ennek, ami számomra egy nehéz idöszak lesz de ha adom önnmagam és öszinte és tisztán józanon gondolkozok akkor még az is lehet hogy nem kell elkeserednem még akkor se ha nem jönne össze! Legalább ha rövid idöre is de boldog lehetek! Az idö mindent meg fog oldani! Mindenki tényleg jó tanácsokat adott! Most már csak rajtam múlik hogyan játszom ki a lapjaimat!
2008. aug. 8. 20:55
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Én is ennyi idős vagyok és rajondok a 30-asokért.Ha találnnék egy olyan 30-ast aki hozzám illik és imádjuk egymást akkor belevágnék simán nem érdekelne senki véleménye.Ha nagyon szerelmes lenne akkor nem kételkedne...
2008. aug. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Népek betegek vagytok, kapjatok már az agyatokhoz.

Az rendben van,hogy szóljatok a szülőknek, de szerintetek mit fognak mondani, jól van lányom légy boldog ?

Lehetséges, de nem túl valószínű.

Azért 13 év az nem elhanyagolható tényező.

Ha össze is jöttök,hosszútávra,kétséges.

Te 30 vagy már láttál 1-2 dolgot gondolom, de 17 lány nem tudja ,hogy mit szeretne,te magad is írtad, hogy bizonytalan.

kapcsolatot meg bizonytalanságra szerintem szívás építeni.

Am ha valakit megsértettem bocsesz.

Szerintem az ideális korkülönbség max 5-6 év.

gondolj bele, ha neked lesz 17 éves lányod, és beáálít egy 30-as csákóval, te mit tennél?

Kösz, hogy meghallgattatok ,nekem kb ennyi a véleményem.

PEACE

2010. febr. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Jobban jársz ha bele se kezdel én is ugyan így jártam én is 30 vagyok a lány is 17. Két évet voltam vele elhagyott egy 16 éves ért . Alig bírtam ki. A szívem teljesen össze tört . Magad kiméled meg vele ha nem foglalkozol vele. Nagyon szép és jó lenne minden de egy darabig utánna rájön más kellmneki
2019. febr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!