Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átlagban mennyi idő alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagban mennyi idő alatt múlik el a szakítás utáni szomorúság?

Figyelt kérdés

Szép szerelem volt, de a végén sokat veszekedtünk. Közös megegyezéssel szakítottunk, de szenvedek, mint kutya a kútban. Teljesen olyan, mintha gyászolnék, minden bajom van. Minden unalmas, rossz a kedvem, nem eszek, stb. Nagyon hiányzik, nem kell más, és a többi ilyenkor szokásos érzés.

Ráadásul férfi vagyok, nekem nem illik picsogni, senkivel nem tudom megbeszélni, csak senyvedek magamban. Volt már szakítás életemben, de nem emlékszem, hogy meddig tartott ez a lelki állapot.



#szakítás #szenvedés #Á,de borzasztó
2021. jún. 22. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Ez valójában egy gász folyamat. Úgy képzeld el mint valami elvonás. Pl a cigi. Le kell raknod, és szenvedsz és minden bajod van, csak arra tudsz gondolni és stb. Egy szakítás is ilyen. Egyén függő lehet ez 1 vagy 2 hónap, de az egész folyamat lehet akár 2 év is. Attól függ még hogy meddig voltatok együtt.
2021. jún. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj. 7.hónapban járok, még sírni is szoktam a mai napig.. Pedig az utóbbi 1-2 hónapban már azt hittem, sínen vagyok.
2021. jún. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, kedvesek vagytok. Mindenesetre brutális.
2021. jún. 22. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is szenvedek. 2 hónapja hagytam el. Játszom a kemény csajt, de belül majd szét szakadok.
2021. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szintén zenész! De az élet nem áll meg! Hullámvölgy után, jönnek az igazi szép dolgok! Addig is várni kell. Majd az idő tompítja a dolgot.
2021. jún. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy gyászfolyamat, szóval természetesen, hogy így érzed. Illetve szerintem egy férfi is élje meg ugyanúgy az érzéseit, ne fojtsa el őket!


Nekem kb. 2 hónap volt, amíg a konkrét személy után szomorkodtam, de még az, hogy mennyiszer palira vett, még most is fáj. Haragszom magamra.

2021. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!