Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rángatjátok ki a párotokat a szomorúságból, kedvetlenségből?

Figyelt kérdés
Nem szoktam zaklatni ilyesmivel, ha épp rossz kedve van, vagy bántja valami, ráhagyom, aztán ha van kedve, beszél róla. De ha megkérdezem, hogy mi bántja, és azt mondja semmi, de látom, hogy az a semmi nem semmi, azzal mit kezdjek? :D Ha valaki ok nélkül szomorkodik, és nincs kedve semmihez, hogy rángatjátok ki ebből a hangulatból? Köszi :)
2021. ápr. 28. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ok nélkül senki sem szomorkodik, csak nem akarja elmondani neked

nem tudom, több ötletem is van; átölelni, megsimogatni, vacsorát készítni, fürdőt előkészíteni, megágyazni, lefektetni és talpmasszázst adni. Egyszerű kis kedvességek. Ami nálatok játszik ilyen téren, az jöhet.

2021. ápr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Neki ilyenkor arra van szüksége, hogy békén hagyjam (nekem is egyébként) szóval ilyenkor békén hagyom. Közben megfőzöm a kedvencét, leveszek némi terhet a válláról itthoni teendőkben és simán csak teret hagyok neki.
2021. ápr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Feldobhatsz neki 1-2 friss programot, amit régóta terveztetek vagy csak ötleteltetek rajta, talán jobban érzi magát. Komolyabb esetben szakembert ajánlani, bátorítani hogy menjen.


Kb. ennyit tudsz tenni, az érzései feldolgozása, az azzal való megküzdés nem a te feladatod. Mivel neked nem beszél és végig búval aszott kedve van, idővel egyszerűen szétfogja bomlasztani a kapcsolatot.

2021. ápr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Békén kell hagyni, és fontos, hogy érezze: neked megnyílhat.


Én is utálom, ha láthatóan magamban szeretnék először átgondolni egy témát, mégis firtatják.

2021. ápr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Felkiáltok: "Ezt nézd!", majd kimegyek az erkélyre és levizelek a parkba. Ezen mindketten nagyon röhögünk és már el is múlt a rosszkedve. :)
2021. ápr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én párommal tegnap sz*r napunk volt, a családunk minden tervünket keresztülhúzott, próbáltam nyugtatni, hogy semmi gond, de látta rajtam hogy szomorú vagyok, ezért ő is az lett. Közöltem vele hogy ne legyen uborka :D Aztán addig bökdöstem és ölelgettem ameddig elnevette magát xd Persze nem ez a legjobb megoldás, de kicsit kizökkenti és utána már tudunk beszélgetni arról, mi bántja. Addig meg csak megy a "semmi gond nem vagyok sad" (igen fiatalok vagyunk még xd)
2021. ápr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!