Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már ilyen kapcsolatod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ilyen kapcsolatod ahol nem mentél belevágni semmi komolyabba baratnoddel?

Figyelt kérdés

Ő olyan családban nőtt fel, ahol a pihenés volt az elsődleges és az alvás. Állandóan azt hangoztatják hogy mennyit dolgoznak és már kénytelenek munkát visszamondani de ez csak szöveg.

Láttam már hogy semmit nem csinálnak otthon a 8órás munka után.,minden jó úgy ahogy van a hvgt végig alusszak tvzik.. pedig nagyon is kellene nekik a pénz.


A kételyem az hogy barátnőmmel nem merek komolyan lépni mert ilyen mentalitással rám marad minden.

Dolgozik ő is, de a sok segítségnek köszönhetően sokszor semmit nem kell csinálnia. De ilyenkor se foglalkozik azokkal a dolgaival amire nem jutott idő korábban ha már lett szabadideje..egyből tvzés és semmittevés.


A munkát és a dolgait úgy rakja össze, sőt képes lemondani vagy nem elvállalni csak hogy ő nehogy már ne pihenjen..


Én meg teljesen az ellenkezője vagyok ha jön lehetőség ami fizet és időben megoldhato vagy mondjuk úgy alakítom a dolgaim hogy el tudjam vállalni, elvállalom és nem azt nézem mennyire vagyok fáradt vagy mikor pihentem stb..


Ő nála a pihenés az első, nem érdekli semmi más.


Például;


Sokan úgy építkeznek hogy maguk csinálnak sokmindent munka után és hvgn. Meg ott a háztartás és a gyerek ügyintézés stb. És mégis haladnak és nem azt nézik mikor pihentek vagy fáradtak e.. na az én barátnőm ezt nem csinálná, mert sokszor most is hulla úgy hogy se gyerek nincs, főzni se kell, a háztartás se szakad csak rá, ügyet sem intéz és "csak"8oras irodai munkája van.


2021. jún. 23. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. jún. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem mertél belevágni
2021. jún. 23. 20:11
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Ismerős a helyzet sajnos.. Helyedben elkezdeném szépen lassan leépíteni ezt az egész kapcsolatot, borzasztó tud lenni egy ilyen lusta nő főleg ha te ennek az ellentétje vagy. Nyílván ha te ilyen lennél el dagonyáznátok ketten a fertőben, de hálistennek nem ilyen vagy.
2021. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
#2 össze se jöttem lusta nővel. Engem ez a viselkedés irritál, egyszerűen nem tudom elviselni.
2021. jún. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk fordítva volt, én vagyok a nő. Lusta, felelőtlen partnerrel tényleg nem lehet belevágni semmi komolyba.


Ő is napi 6 óra gyakornoki munka után hisztizett, hogy ő nagyon fáradt (persze a szexhez mindig volt energiája, és ha nemet mertem mondani, nagyon megsértődött).


Amikor anyukám megkérte, hogy menjen fel a létrán, és szedje le azokat az almákat a fáról, amelyeket ő már a legfelső lépcsőfokról sem ért el, azt válaszolta, hogy "nem veszélyeztetem a testi épségem". Az én testi épségem már nem volt ilyen fontos neki, mert úgy végigrángatott egyszer az utcán, hogy belilult a helye, ahol belém mart. Azzal vigasztaltam magam, hogy otthon megcsinál pár kinti munkát - igen ám, de azt is óriási veszekedések, ordibálások árán. Egyébként nagyon sokszor a tesója ment haza az anyjának segíteni, aki már a nőjével élt akkor.

2021. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Inkább azt mondanám hogy kényelmes baromira. Még hébe hóba van egy kis plusz munkája kB 2óra, de ezt is építi lefelé


Érdekes mert húga simán 60orat ( napi 12órás műszakok) dolgozik. És nekik még ott a lakás és főzés ügyintézések..egyszer nem hallottam nyavalyogni h mennyit dolgozik.

2021. jún. 24. 09:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Na egy ilyen nő majd ha gyereket szül, úgy jársz mint itt egy kérdező 🤣Semmit nem csinál az anyuka, a pasinak kell munka után főzni, takarítani, és a gyerekkel lenni. Lusta tyúk, most kell dobni majd talál olyat aki l hasonló mint ő.
2021. jún. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerek hasonló nőt,menekülj míg nem késő.
2021. jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!