Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul érint titeket, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érint titeket, ha a párotok az előző szerelmével még folyamatosan tartja a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Egyáltalán, ti mit gondoltok erről, érdemes egy szakítás után, még akár évekig is jóban maradni?


Én félig-meddig haraggal váltam el a barátomtól, de aztán lehiggadtunk mind a ketten. Utána sokszor keresett, írt, majd hónapokig nem. Én meg megismertem más valakit. Most megint felbukkant az ex. Viszont rájöttem, hogy ez nekem nem sok jót tesz. Eszembe jutnak a jó dolgok is, meg a rosszak is. Nem tudok vele közömbösen beszélni, mert felzaklat. És a jóra is felesleges visszagondolni, mert sose mennék hozzá vissza. Szóval közöltem vele, hogy ezt én lezártam, és többet nem beszélek vele.


Ti hogy vagytok ezekkel a dolgokkal?


2010. aug. 26. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ez egy érettségi szintet jelent ha valakit nem zavar ha a párja tartja az exével a kapcsolatot. És magabiztosságot, bizalmat is bizonyít. A pár felől pedig szintén egy érettség jelzője, mivel azt bizonyítja, hogy olyan emberrel kötötte előzőleg is össze az életét, aki tényleg értékes és jó barát, megbízható ember. Ezt kell látnod. Szakított vele, és erre megvolt az oka. Élettársnak mégsem jó. De attól még nem kell menekülni előle, attól még ember és nagyon jó viszony lehet köztük. A féltékenység pedig jogosnak látszik, de hidd el inkább csak egy komoly ember ismérve hogy nem húzza le a sutba az exét, nem kidobja, hanem csak a szerelmi viszonyt hagyja félbve, az embertársi viszonyt nem.
2010. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én sem tudok jóba lenni az exemmel...ha meglátom már az jut róla eszembe hogy hogy elbánt velem. Meg minek legyek vele jóba? van elég barátom, akik sose bántottak még meg.

Amugy a mostani párom jóba van az exeivel és az nem zavar annyira mert megbízom benne.

2010. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én nem vagyok jóban egyik exemmel sem. pedig volt, ami 2 évig tartott, a másik másfél évig. az egyikkel még utána találkozgattunk, beszéltünk de csak nehezebb volt, így megbeszéltük hogy nem találkozunk többet. még szülinapkor felköszöntöttük egymást de utána évben már az is elmarad. ha találkozunk az utcán, akkor köszönünk, max megkérdezzük, jól van e a másik. de ennyi. minek tartjuk a kapcsolatot? az csak megnehezíti az életet. szerintem.... persze az más, ha csak már abszolút barátként tekint mind a két fél a másikra, de nem hiszem hogy akkor is jó ötlet ez...
2010. aug. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Szerintem attól is függ, hogy hogyan ért véget a kapcsolat, és milyen okból. Az én előző kapcsolatom rövidebb volt, és viharos vége lett. Sajnos a szakítás után nagyon durván beszélt velem, mintha elfelejtene velem emberien bánni. Én ezért (is) nem tudok már vele beszélni. Minden alapvető bizalmam oda lett, olyan dolgokat mondott nekem.
2010. aug. 26. 10:56
 5/7 anonim ***** válasza:
igen....rá is ment sajnos az utolsó kapcsolatom:( meghülyíttte a lányt.
2010. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, nagyban függ hogy vált el a két ember. Én pl több exemmel is tartom a kapcsolatot, de van olyan akivel nem, mert emberként is nagyot csalódtam benne. Engem nem zavar ha a párom beszél valamelyik exével, és őt sem ha én. Megbízunk egymásban, ha ez nincs meg, akkor nem tudom mi értelme egy kapcsolatnak.
2010. szept. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Picit zavar, de igazából tényleg elenyészően.
2010. szept. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!