Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolsz nekem?

Figyelt kérdés

Második éve vagyok szeretői kapcsolatban. Én szerelmes lettem belé, elmondása szerint ő is belém.

A kapcsolatunk abból áll, hogy 2-3 naponta 1-2 órára találkozunk nálam és akkor szex 2 menetben.

Régóta mondom neki, hogy nekem ez így egyre nehezebben megy. Egészen egyszerűen nem tudok ennyit szexelni anélkül, hogy bármi közös programunkban, megélt közös élményünk lenne (a szexen kívül). Lehet, hogy velem van a baj, de egyszerűen kezdek kifejezetten neheztelni rá.

A szexen kívül, semmi közös minőségi idővel, semmi kis aprósággal (virág, csoki stb.) egyáltalán semmivel nem kedveskedik nekem.


Amikor ezt mondom neki játsza a sértettet, ő van felháborodva. Akkor van, hogy megerőlteti magát és elmegyünk pl. sétálni, de enyhén szólva látszik rajta, hogy ez nehezére esik, akkor is amúgy közben telefonál.


Mit mondjak neki, mivel építsem le, hogy ne tudjon ő megsértődni, lássa hogy igazam van és elmenjen az életemből?


2021. jún. 24. 00:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

elmondtad, nem érteted, itt a vége


s keress olyat, aki ezt megadja.

amikor volt szeretőm, akkor volt vacsora, séta, filmnézés, s születés és névnap, karácsony ajándékkal együtt volt teljes ;)

2021. jún. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Azt kell mondani, hogy a kapcsolatotok nem felel meg, nem erre vágysz, nem vagy benne boldog. Nem érdekes, hogy ő megsértődik, ez a te életed! Ha meg nem megy önként, akkor is eszközeid vannak, ha nem világos, akkor letiltod mindenhol.
2021. jún. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
És kit érdekel? Nem megszabadulni akarsz tőle? Akkor inkább örülj, hogy megsértődik és nem keres.
2021. jún. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

O nem figyel a te erzeseidre, akkor te se figyelj az overe. Tudom, durvanak hangzik es neked ez igy nehez de igy fair veled szemben.

Egyszeruen mondd meg, h neked ez igy nem felel meg es abba akarod hagyni, nem baj, ha megbantodik, te is bantodtal mar meg miatta.

2021. jún. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a dugas szeretkezes, es a ferfi, az az allat esetleg ennek soran mindent atel. En nokent szinten. Igy, szeretokkent legfokepp. De ha nem kifejezes a szex, hanem csak fureszeles, nokent, akkor igy nem erdemes szeretonek lenni.
2021. jún. 24. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezen mit nem ertesz? Kizarolag szexre kellesz neki, minden mas csak mese es azert mondja, hogy ezzel is maga mellett tartson.

Az osszebujos filmezest, setat..kozos fozeseket, vacsorakat mind a parjaval csinalja- hidd el igy van. Te csak uritesre vagy jo neki.

2021. jún. 24. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit tanácsolnék neked? Ne legyél se most, se a jövőben senki szeretője. Bár azt hinné az ember, hogy ez alap.
2021. jún. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha megbántódik. Változtatni láthatóan nem akar. Neked nem felel meg. Nem megbántódik, érzelmi zsarol, hátha marad minden a régiben, mert neki ez kényelmes, ennyire van szüksége.
2021. jún. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"A kapcsolatunk abból áll, hogy 2-3 naponta 1-2 órára találkozunk nálam és akkor szex 2 menetben."


Ennyire van szüksége, a többi csak körítés. Megkapja amit akar, igazaból elveszi amit akar, a te lelked egyáltalán nem érdekli. Kidobod, elkezd majd ezerrel teperni, hazudozni, de az is csak azért lesz, mert fél, hogy elveszíti a biztos szexet amit eddig önként, dalolva adtál neki. Mert már te nem élvezed, csak adod magad, hogy ne veszítsd el.


Rajtad áll, hogy hagyod-e magad továbbra is használni és kihasználni. De ha becsülöd még magad valamire és nem hitegeted magad tovább, akkor belátnád, hogy ebből te nem fogsz jól kijönni.

2021. jún. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mit is vársz. Nem a párja vagy hanem a szeretője, egy másodlagos vagy sokadlagos személy. Azért jön hogy meg...jon mi másért? Aki kell neki az úgyis otthon várja és tőle megkap (p..cin kívül) mindent. Szóval most éppen etetési időszak zajlik kéremszépen. Nem akarja hogy sérüljön a komfortzónája ezért hiteget téged.

Egyszerűen spontán töröld ki az életedből mindenhogy anélkül hogy megkérdeznéd magadtól hogy "De mi lesz ha...?". Semmi nem lesz. Keres másikat.

2021. jún. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!